Skocz do zawartości
 • Głosowanie na serwery

  Głosuj na nasze serwery i odbierz darmową reputację na forum. Więcej informacji znajdziesz w dziale z ogłoszeniami.

  Czytaj więcej
 • Lista oraz kontakt do Adminów

  Chcesz skontaktować się z którymś z opiekunów lub adminów?

  Czytaj więcej
 • Plebiscyt Cs-Harnas

  Weź udział w zabawie, nominuj innych użytkowników forum w plebiscycie i odbierz punkty reputacji zupełnie za darmo!

  Czytaj więcej
 • Procentowe zapełnienie serwerów: 8.66% OSTATNIA AKTUALIZACJA:
  # Nick gracza Wynik Czas gry
  Cs-Harnas.pl | OnlyDD2 0 zabić 6 dni, 14 godzin, 4 minuty i 12 sekund
  de_dust2
  # Nick gracza Wynik Czas gry
  Cs-Harnas.pl | SurfSki 0 zabić 7 godzin, 27 minut i 6 sekund
  Patrykuu 0 zabić 7 minut i 42 sekundy
  kemsi 0 zabić 5 minut i 25 sekund
  surf_ski_5
  # Nick gracza Wynik Czas gry
  Dawid2 0 zabić Mniej niż minutę
  Gracz ci es go 0 zabić Mniej niż minutę
  HLTV: 1s1k najlepsze serwery PL 0 zabić Mniej niż minutę
  KOZAK 0 zabić Mniej niż minutę
  zajcu 0 zabić Mniej niż minutę
  lagaMaster -1 zabić Mniej niż minutę
  jb_prison2017_mr
  # Nick gracza Wynik Czas gry
  MusicBot 0 zabić
  n/a

Przemko36z.

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Darowizny

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Przemko36z. w dniu 15 Styczeń

Użytkownicy przyznają Przemko36z. punkty reputacji!

Reputacja

12 Żółtodziób

2 obserwujących

O Przemko36z.

 • Urodziny 15.07.1998

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Las Vegas
 • Zainteresowania
  Siłownia | Muzyka | MMA |

Kontakt

 • GG
  49788831
 • Steam
  76561198078982819

Ostatnie wizyty

86 wyświetleń profilu
 1. #38 Pytanie Dnia

  Mieć wolny czas i odpoczywać.
 2. Nick: braxx l trzeba chlać Z rangi: Admin serwera [4MAPS] Na rangę: Użytkownik Powód/Uwagi: braxx zrezygnował z admina z własnej woli, trzeba chlać postanowił że nie chce płacić składki. Decyzja: Zdecydowaliśmy wspólnie z @MarszczyFred że jeżeli nie mają chęci aby grać na serwerze, oraz spełniać wymagania które zgodziły się przy pisaniu podania o admina.
 3. Plebiscyt Cs-Harnas.pl - Styczeń 2018

  Kategorie: 1. Najlepszy Administrator (lub Junior Admin) @Terminator @Sn1per 2. Najlepszy Moderator @Munies 3. Najlepszy Właściciel serwera @MarszczyFred 4. Najlepszy Opiekun serwera @szalony'e 5. Najlepszy Admin serwera @Domix@braxx@Zylka_1@MrKasidus61@Reqqu <3 6. Najpopularniejsza osoba @Kristof <3 7. Najsympatyczniejsza osoba 8. Najbardziej pomocna osoba 9. Najbardziej pracowita osoba 10. Najbardziej kulturalna osoba 11. Najbardziej niedoceniana osoba 12. Najbardziej denerwująca osoba 13. Najbardziej toksyczna osoba 14. Najbardziej komunikatywna osoba @Wikary 15. Największy analfabeta 16. Największa ciamajda 17. Największy podrywacz 18. Największa maruda na sieci 19. Największy żartowniś @Grzechu 20. Największy lizus 21. Największy płaczek 22. Największy leń 23. Największy mądrala 24. Największy spamer 25. Największy no-life 26. Najpiękniejsza kobitka 27. Cheater miesiąca
 4. Hello

  Witamy w naszym progach, dobrze że jesteś
 5. #36 Pytanie Dnia

  Jedynie czego się boje to że spadnie mi masa mięśniowa, bo ostatnio dużo jem
 6. #35 Pytanie Dnia

  Klasyczny sernik babci, mógłbym jeść ciągle. Najgorsze są rodzynki w serniku, kto próbował to wie
 7. Witam, razem z drugim właścicielem serwera @MarszczyFred podjęliśmy wspólna decyzje odnośnie aktywności adminów na serwerze oraz ich ostrzeżeń. Co każda niedziele razem będziemy sprawdzać aktywność adminów na serwerze, oraz monitorować ich zachowanie na serwerze i forum. Jako właściciel chciałbym aby na serwerze była organizacja oraz porządek, jeżeli nie pomogą ostrzeżenia od nas to wtedy będziemy przyznawać ostrzeżenia w tym poście których nie można już odrobić, dlatego nie będziemy tolerować głupich zachowań. Dodaliśmy coś fajnego dla adminów serwera, gdzie będzie można rywalizować nawzajem, po przyjacielu i fair play oczywiście. Sprawa wygląda następująco, adminów musi mieć przegrane 10 godzin tygodniowo na naszym serwerze, jeżeli spełni wymagania które są obowiązkowe dostaje na swoje konto (+1) i pkt. będą się podwajać razem z godzina (20 godzin (+2) 30 godzin (+3) to już zależy od was ile możecie z siebie dać. Oczywiście punkty nie są tutaj bez powodu! Jeżeli dany admin będzie mieć (+10) dostaje on w nagrodę darmowego VIPA na miesiąc czasu na naszym serwerze! Myślę że to jest dla was bardzo dobra okazja aby zaoszczędzić parę złoty w kieszeni i przy tym mieć zabawę, a nam przy okazji to pomoże trzymać na serwerze porządek i najwyższa klasę jeżeli chodzi o sztab administracji. Aktywność 10 godzin przegranych na serwerze w ciągu tygodnia (wymagane) (+1). 20 godzin przegranych na serwerze w ciągu tygodnia (+2). 30 godzin przegranych na serwerze w ciągu tygodnia (+3). Ostrzeżenia Zaczniemy od najważniejszej rzeczy, tych ostrzeżeń nie da się już w żaden sposób odrobić, jeżeli zostanie ci przyznane ostrzeżenie to znaczy że na nie sobie zasłużyłeś. Limit ostrzeżeń to [5/5] po których zostaniesz zdegradowany z rangi admina na serwerze. Uznaliśmy że punkt ostrzeżeń będzie troche wiecej niz standardowe (3/3) z powodu takiego że w łatwy sposób jest zostać ostrzeżenie, ponieważ będziemy konsekwentni w tym co robimy. Za co możesz dostać ostrzeżenie: Brak podpisu pod tym postem gdy wstawimy post z godzinami przegranymi na serwerze (co niedziele). Słuszna skarga przez kogoś napisana na ciebie. Brak aktywności na serwerze i forum. Gdy właściciel serwera lub sieci uzna że należy tobie się ostrzeżenie, które będziemy realizować wspólnie z nimi na TeamSpeak’u. Co tydzień będziemy tutaj przyznawać (pkt) za aktywność na serwerze, każdy admin naszego serwera ma 24 godziny na podpisanie się tutaj, w ten sposób akceptuje zasady. Aktywność @Reqqu <3 (+0) @Domix (+0) @Zylka_1 (+0) @Kristof <3 (+0) Ostrzeżenia @Reqqu <3 (0/5] @Domix (0/5) @Zylka_1 (0/5) @Kristof <3 (0/5)
 8. Nasz serwer dopiero ruszył, dlatego poszukujemy ludzi na stanowisko admina serwera, jeżeli spełniasz wymagania to zapraszamy do składania podania poniżej. Wymagania. Aktywność na forum, Minimum 16 lat, Minimum 8 godzin spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia, Znajomość regulaminu serwera, forum, admin i przestrzegania ich, Minimum 10 godzin przegrane na serwerze. Wzór 1. Nick w grze: 2. Wiek: 3. Doświadczenie: 4. Staż na serwerze: 5. Znajomość AMXX [1-10]: 6. STEAM/NS: 7. Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: 8. Dlaczego chcesz admina?: 9. Składka (SmS/Przelew/inne): 10. Kontakt: Skala wiedzy AMXX [1-10] 1 - Nie posiadasz informacji o amxx 2 - Wiesz mniej więcej co to amxx, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi 3 - Orientujesz się w amxmodmenu 4 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu 5 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz kilka dodatkowych komend np. umiesz zrobić screenshoty 6 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend 7 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. 8 - Umieszsprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. 9 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. 10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp.
 9. #33 Pytanie Dnia

  Dużo problemów, właśnie z tego powodu wyjechałem za granicę, bo byłem bliski aby iść do poprawczaka. XD
 10. #32 Pytanie Dnia

  Komedia, taneczne, akcja.
 11. Nick: Przemko36z. Wiek: 19 Ile czasu dziennie przebywasz na serwerze?: 2-3 godziny reguralnie, czasami nawet 5 godzin. Miałeś/aś już kiedyś admina na TeamSpeaku?: Tak, ale muszę sobie przypomniec, dlatego najlepiej już w roli admina.
 12. Głosujemy na serwery, zgarniamy reputacje.

  DD2: 2 Surf: 4 4Maps: 3 Cod+DM 201Lvl: 49 4Fun: 2
 13. Regulamin serwera

  1. Zasady ogólne 1.1.1 Wchodząc na serwer, akceptujesz jego regulamin. 1.1.2 Zabrania się używania jakichkolwiek wspomagaczy ułatwiających grę. 1.1.3 Zabrania się reklamowania forum , sieci , stron. 1.1.4 Gracza, VIP'a jak i Administratora serwera obowiązuje regulamin. 1.1.5 Główny opiekun serwera i Administrator sieci ma prawo w każdej chwili zmienić regulamin. 1.1.6 Główny opiekun serwera i Administrator sieci może w każdej chwili zbanować gracza, nawet jeżeli nie łamie żadnego punktu w regulaminie. 1.2. Ustawienia Graczy 1.2.1 Zabrania się grania na grafice 16'bitowej (Software oraz D3D). 1.2.2 Zabrania się używania obraźliwych, rasistowskich nicków. 1.2.3 Zabrania się podszywania pod graczy, adminów. 1.2.4 Zabrania się używania nicków reklamujących inne sieci, serwery, IP. 1.2.5 Zabrania się używania obraźliwych lub/i wulgarnych nicków. 1.2.6 Zabrania się używania skryptów. 1.2.7 Zabrania się podmieniania modeli graczy. 1.2.8 Zakaz zmiany tekstur map. 2. Rozgrywka 2.1 Każdy gracz musi wykonywać cele mapy. Cytuj TT może: - 2:00 - 1:30 może grać swobodnie (KAMP włacznie) - 1:30 do 0:50 powinien pomyśleć nad oblężeniem Bombside A lub B i podłożeniem bomby. - pół minuty do końca rundy TT musi podłożyć bombe. - w sytuacji kiedy nie możliwe byłoby podłożenie bomby i/lub kiedy czas na to nie pozwala TT może odpuścić. CT może: Grać defensywnie w celu obrony Bombside A lub B, kiedy TT podłoży bombę ma czas do 35 sekund aby rozbroić pakę. 2.2 Zabrania się utrudniania gry swojemu teamowi (np. celowe rzucanie flash'y pod nogi, smoke lub blokowanie celu) 2.3 Zabrania się wchodzenia na miejsce niedostępne (Tekstury mapy) 2.4 Zabrania się wykonywania reconect'ów. 2.5 Kampienie na respie TT dozwolone tylko do 1:30. 3. Komunikacja 3.1. Komunikacja głosowa 3.1.1 Mikrofon można używać tylko po mutacji lub +16. 3.1.2 Osoby bez mutacji/wymaganego wieku, mają prawo przekazać info. 3.1.3 Zabrania się zapraszania na inne serwery/TS3 lub fora o tematyce CS 1.6. 3.1.4 Zabrania się wyzywania/obrażania. 3.1.5 Zabrania się nadużywanie mikrofonu. 3.1.6 Zabrania sie nadużywania wulgaryzmów. 3.1.7 Kobiety mają prawo używać mikrofon bez względu na wiek. 3.2 Komunikacja słowna 3.2.1 Zabrania się ubliżaniu Administratorowi serwera i graczom. 3.2.2 Dozwolone jest używanie wulgaryzmów, ale z umiarkiem. 3.2.3 Zakazuje się oskarżania graczy o cheaty, do tego jest u@. 4. Stosowanie u@ 4.1 Czat u@ służy głównie do informowania administratora o łamaniu regulaminu (cele, obrażanie, kamp, czy używanie cheatów) 4.2 Zabrania się spamowania na u@ 4.3 Zabrania się używania wulgaryzmów na czacie. 4.4 Zabrania się podpowiadanie administratorowi na u@ 4.5 Zabrania się używania u@ przez gracza do celów innych niż złamanie regulaminu, zwykły spam. 5. Prawa graczy 5.1 Gracz ma prawo zgłosić na u@ osobę która łamie regulamin. 5.2 Poinformowanie administratora (na czacie u@), aby poinformował na czacie y@@ (np. o celach mapy). 5.3 Gracz ma prawo odwołać się od nałożonego bana. 5.4 Gracz ma prawo złożyć skargę na admina(forum) kiedy admin banuje 'po swojemu' i niezgodnie z regulaminem, lub gracz nie rozumie powodu bana/kick/slay. X by Counterflix 5.5 Niezależnie od tego ile czasu spędziłeś na serwerze, masz prawo do udziału w konkursach organizowanych na tym serwerze. 5.6 Każdy gracz ma prawo do zarezerwowania swojego nicku poprzez napisanie do opiekuna na PW, [info nick + hasło] 6. Prawa i obowiązki administratora 6.1 Administrator serwera ma prawo zbanować gracza który łamie regulamin. 6.2 Administrator nie może banować gracza, nie podając sensownego powodu bana, lub niezrozumiałego. 6.4 Administrator ma prawo zbanować gracza który używa cheatów. 6.5 Administrator ma prawo zbanować gracza który prowokuje go. 6.6 Administrator ma prawo stosować czat admina (y@ y@@ y@@@) - w celu udzielenia informacji (y@) - w celu poinformowania gracza o tym że dany gracz został sprawdzony i nie posiada cheatów (y lub y@) - w celu ogłoszenia konkursu, lub innych ważnych informacji odnośnie serwera/sieci (y@@ , y@@@) 6.7 Administrator ma obowiązek sprawdzenia Próśb o UB. 6.8 Administrator ma obowiązek sprawdzania działu serwera. 6.9 Administrator ma odwiedzania forum min. 1x/dziennie. 6.10 Administrator ma obowiązek zrobienia dowodu przy banowaniu [PERM] ( aim, no recoil - DEMKO, wh, grafika 16'bitowa > SCREENY..) 6.11 Administrator nie ma prawa zbanować innego administratora. 6.12 Administrator musi świecić przykładem dla graczy, nie ma prawa złamać regulaminu i powinien go znać na pamięć. 6.13 Administrator musi panować nad kulturą, szczególnie w odpowiedzi do graczy, (!Administrator jest zwolniony z prawa używania wulgazyrmów ). 7. Teryfikator banów X by Counterflix X by Counterflix X by Counterflix X by Counterflix X by Counterflix 7.1 Zakazuje się używania skryptów [PERM] 7.2 Zakazuje się używania cheatów [PERM] 7.3 Zakazuje się podszywania pod Administratorów i Graczy od [Ostrzeżenia(dla nowych graczy)o zmianie nicku) > 30 min > 3h > 1tydzień] 7.5 Zabrania się używania grafiki Software, D3D 16'bitowej [PERM] 7.6 Zabrania się ubliżaniu Administratorowi i Graczom. [Ostrzeżenie > 30 min > 1h > 3h > 12h/24h]. W zależności od stopnia obrazy można przeskoczyć o 2h wzwyż. 7.9 Zabrania się podmieniania modeli graczy [PERM] 7.10 Zabrania się utrudnianiu gry [Ostrzeżenie (dla nowych graczy) , 5 min > 30 min > 1/3 h] 7.11 Zabrania się wchodzenia na miejsca niedostępne (TXT) Od [Ostrzeżenie(dla nowych graczy), 5min , 30 minut do 3 h] 7.12 Zabrania się reklamowanie serwerów[1.6], forum[o tematyce 1.6] [PERM] 7.13 W przypadku wysłania przypadkowej reklamy na czacie od [Ostrzeżenie o usunięciu binda(dla nowych graczy), 5min , 1h , 1dzień , 1tydzień do 30dni] 7.14 Nie wykonywanie celów mapy od [Ostrzeżenie(dla nowych graczy), Slay > 5 min > 30 min] 7.15 Osoby które mają opóźnienie (klatkują) Od [Ostrzeżenie(dla nowych graczy), Kick , 5 min] 7.16 Zabrania się spamowania na u@ w celach niezwiązanych z łamaniem regulaminu Od [Ostrzeżenie , Kick , 5 minut do 30 minut] 7.17 Zabrania się wchodzenia na aktywnym banie, co prowadzi do przedłużenia bana. [Przedłużenie bana o 3x czasu wcześniejszego bana] 7.19 Zabrania się nadużywania wulgaryzmów [Ostrzeżenie słowne , Ban 5 min do 24H ] 7.20 Zakaz kampienia na respie tt po 1:30 [Kick , 5 min] 7.21 Zabrania się wykonywania reconnectów od[Kick , 5 minut do 30 minut] 7.22 Zabrania się łamania zasad netykiety Od[Ostrzeżenie(dla nowych graczy), Kick , 5 minut , 30 minut do 3h] Regulamin serwera w każdej chwili może zostać zaktualizowany przez właściciela serwera!

Partnerzy

×