Skocz do zawartości

GŁÓWNY PARTNER
PARTNERZY

Zdjęcie

[ZAMKNIĘTY] OGORAS [SKARGA]

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Królowa ta znana

Królowa ta znana

Napisano 07 maj 2017 - 15:32

Twój nick: Królowa

Nick oskarżonego: na forum ogóras

Powód napisania skargi: Nadużywanie swojej rangi UBT. Banuje mnie, wcześniej grożąc bezpodstawnie, że to zrobi, nie mając admina na JB.

Dowody: Dodany ban do amx przez ogórka. :)

Sprawa ogólnie wyglądała tak że wbiłam sobie na JailBreaka patrze 8 osób w TT, 1 w CT, to mówię o fajnie, wbijam CT, jest 2 CT na 8 TT. (Gdzie od 5 TT, może być 1 CT, 6 TT, może być już 2 CT, od 11 TT, może być 3 CT), i się zaczęło! Ogóras mówi, że da mi bana bo sie pcham do ct (?). Zabiłam go, nie wykonywał poleceń, i powiedziałam dla żartu że teraz będzie mieć powody by mnie banować, i otrzymałam bana za rzekome FREEKILOWANIE (?). Tłumaczy to "porządkiem" na serwerze, dodatkowo burzył graczy na serwerze przeciw mnie!  :)

Użytkownik Królowa ta znana edytował ten post 07 maj 2017 - 15:35

• 0

Nigdy nie zrozumiesz, co wyrządziłeś drugiemu człowiekowi, dopóki nie poczujesz tego samego.

Dlatego tu jestem.

— Karma

#2 The PsychO`

The PsychO`

Napisano 07 maj 2017 - 15:39

Sprawa już rozwiązana. Ogórek  upomnienie - nie banuj graczy na serwerach, na których nie zostałeś do tego upoważniony. Przypominam Ci, że dostęp do AMXBans masz po to, żeby niesłuszne bany zdejmować, a nie je nadawać. 

A do autorki skargi - staraj się nie kombinować z ominięciem zasad panujących na serwerze.

• 0

#3 The PsychO`

The PsychO`

Napisano 07 maj 2017 - 15:40

zamek.png

Temat został ZAMKNIĘTY, jeśli się z tym nie zgadzasz - [Zgłoś] ten post, a moderator ponownie rozpatrzy temat.

Wszelkie inne uwagi prosimy zgłaszać do Administracji Forum.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych