Skocz do zawartości
Terminator

Rozmowa użytkownika z junior adminem Ważne

Rekomendowane odpowiedzi

seveN

Cytat

We wzorze unbana prosicie o ss'y. Nie mam żadnych podstaw do tego, żeby się bronić, bo wasz admin nie zrobił screenshotów mojej gry. Więc nie zamierzam pisać postu według wzoru, bo i tak nic nie wskóram bez dowodów   I tak, na każdym większym serwerze, na którym dba się o jakość rozgrywki admin musi robić screenshot'y po to, żeby udowodnić winę, bądź też dać możliwość obrony oskarżonemu o oszustwo. Nie jesteście jedynym serverem 4fun, więc nie zamierzam się płaszczyć i poprawiać tak, żeby wam pasowało do szabloniku  Wikary ma za przeproszeniem gówno a nie wiedzę o grze, jeżeli moją grę uznał za aima :>  Pozdrawiam :>

 

Terminator

Cytat

przeczytałeś mojego posta chyba nie z tego co czytam a więc napisze jeszcze raz ze KURWA NA SERWERZE NIE MA PLUGINY NA SS A JAK JEST TO NIE DZIAŁA więc admin nie ma możliwości zrobienia ci ss to raz 2 jak był byś na tyle rozgarnięty aby pomyśleć to skopiował byś wzór wstawił w linijce gdzie trzeba napisać link do ss zostawił byś puste lub napisał ze  nie masz tych ss. Jeżeli jest dla ciebie to takie trudne i wolisz robić gówno burze i oczerniać admina że nie wypełnia swoich obowiązków należycie no to już twój problem ja napisałem ci co masz zrobić. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to nie twój problem po prostu nie zawracaj ludziom dupy. Jeżeli jest wiele serwerów 4fun to za przeproszeniem wypierdalaj i nie zawracaj ludziom dupy. 

I żeby nie było ze na pw cię obrażam czy coś ta zapis tej rozmowy trafi na forum do odpowiedniego działu i ludzie będą mogli pośmiać się jaki jesteś tępy dziękuje i pozdrawiam.

Jeżeli chcesz o czymś jeszcze porozmawiać to zapraszam.

 

https://scr.hu/JwgqNp

https://scr.hu/aoOZwl

https://scr.hu/O4OdWd

https://scr.hu/aoOZmw

 

Zapraszam do komentowania i napisania swojej opinii co sądzicie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://scr.hu/MRr3OV

 

seveN

Cytat

Bardzo współczuje komukolwiek współpracy z takim burakiem jak Ty :> Skoro coś jest a nie działa, to trzeba to naprawić, a nie kurwić na użytkowników że oczekują sprawiedliwości  Życzę Ci, abyś trafił na swojej drodze ludzi takich jak Ty, może Ci to pomoże zauważyć jak się zachowujesz 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seven jeżeli nie dostajesz ss i dostajesz powód Cheater to masz taki sam obowiązek zastosować się do wzoru jak przy ss i Admin banujący w tym przypadku za zadanie ma rozpisanie demka i podejrzanych akcji a jeśli nie stosujesz się do wzoru to już twój problem jeśli nie chcesz ub. Nie ma obowiązku robić tylko ss można też banować bez ss. Twierdzisz ze nic nie wskórasz czyli wynika że masz max 15lat i nie znasz zasad banowania i dostawania ub. A Takim zachowaniem daleko nie zajdziesz. 

A Co Do Terminatora wykonuje swoją pracę a jeśli seven chcesz by ktoś naginał regulamin no to sory ale nie tu bo tu ci nikt nie da ub bez wzoru a co do tego no to trochę Cię Termi poniosło z tym słowami ale sam bym się wkurzył i tak zareagował na taką osobę która nie zna zasad dostawania ub każdy gracz ma obowiązek stosowania się do wzoru. Co do tej Akcji nie jest mi dane wyciągania konsekwencji co do tego co się wydarzyło... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Partnerzy

×