Skocz do zawartości
  • Głosowanie na serwery

Głosuj na nasze serwery i odbierz darmową reputację na forum. Więcej informacji znajdziesz w dziale z ogłoszeniami.

Czytaj więcej
  • Lista oraz kontakt do Adminów

Chcesz skontaktować się z którymś z opiekunów lub adminów?

Czytaj więcej
  • Plebiscyt Cs-Harnas

Weź udział w zabawie, nominuj innych użytkowników forum w plebiscycie i odbierz punkty reputacji zupełnie za darmo!

Czytaj więcej
  • Procentowe zapełnienie serwerów: 3.33% OSTATNIA AKTUALIZACJA:
    # Nick gracza Wynik Czas gry
    Cs-Harnas.pl | OnlyDD2 0 zabić 5 dni, 7 godzin, 8 minut i 35 sekund
    de_dust2
    Cs-Harnas.pl | SurfSki 0 zabić 31 minut i 19 sekund
    surf_labirinto
    Cs-Harnas.pl | 4Maps 0 zabić 8 minut i 6 sekund
    jail_minecraft_v3
    HLTV: 1s1k najlepsze serwery PL 0 zabić 2 godziny, 31 minut i 54 sekundy
    jail_rats
    MusicBot 0 zabić
    n/a
SqS

Było miło :) Pozdrawiam

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich użytkowników, oraz cała Administracje Cs-Harnaś chciałbym poinformować o rezygnacji z posady właściciela serwera Zombie Mod, oraz wycofaniu serwera z sieci. Taka decyzja zapadła z przyczyn prywatnych i nie zależnych ode mnie. Było miło mi u was gościć w waszej społeczności, wiem że krótko, ale tak się potoczyły sprawy. Nie zamierzam przechodzić do innej sieci, a ni rozkręcać coś sam, na dowód chciałbym wam przekazać pliki serwerowe, kompilator, po moim odejściu abyście nie zostali w kropce i mogli kontynuować ten serwer, bo ma potencjał. Z racji powiązanych moich danych osobowych z kontem hostingowym będziecie musieli wykupić nowe IP na własną rękę.  Miło było by zobaczyć za jakiś czas go online jak zawitam na chwile u was :). Pozostaje mi pakować manatki i spadać. @~Sn1p3r~ postaram się dziś wysłać Ci pliki ;). Trzymajcie się do usłyszenia gdzieś tam kiedyś :) Data wygaśnięcia serwera to 11.01.2018 12:55.

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat został ZAMKNIĘTY, jeśli się z tym nie zgadzasz -

Zgłoś ten post, a moderator ponownie rozpatrzy temat. Wszelkie inne uwagi prosimy zgłaszać do Administracji Forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Partnerzy