Skocz do zawartości
kudlatykasztelan

[ODRZUCONE] [MODERATOR] KudlatyKasztelan

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko jestem Mateusz . Pochodzę z niewielkiego miasteczka niedaleko Tarnowa . Urodziłem się 17 czerwca 2002 roku . Dlaczego chcę zostać moderatorem ? Chciałbym spróbować swoich sił , czy nadaje się na moderatora . Nigdy jeszcze nie byłem moderatorem 

ale niektórych rzeczy da się nauczyć . Pełnię także funkcję admina serwerowego JB , według mnie radze sobie tam bardzo dobrze . Gram dużo w cs 1.6 jak i również w cs go .  Na forum jestem już prawie 2 miesiące lecz przez te dwa tygodnie jestem aktywny  a także  przebywam na forum bardzo długo . Również  codziennie używam  Chatboxa na którym chętnie piszę z innymi użytkownikami , nie raz udało mi się komuś pomóc  . Myślę że mógłbym być moderatorem , lecz muszę się trochę podszkolić  w tej dziedzinie , więc dlatego chcę spróbować swoich sił !

1. Na Czatboxie trwa kłótnia, co robisz?:  Staram się  przerwać kłótnię i złagodzić sytuacje a także usuwam wiadomości jeżeli jest to potrzebne  , jeśli  to nie pomaga daję ostrzeżenie .

2. Użytkownik nie zastosował się do wzoru, chociaż dany dział tego wymaga. Jaka jest Twoja reakcja?:  Piszę żeby dokładnie zapoznał się z danym wzorem 

3. Widzisz, że inny moderator nadużywa swoich praw - co z tym robisz?: Piszę do niego prywatną wiadomość żeby przestał robić to co nie stosowne  i pisze do admina o zaistniałej sytuacji 

4. Użytkownik pisząc post złamał Regulamin, co robisz?:  Pouczam go w prywatnej wiadomości  i usuwam dany post mam małe szanse ale myślę że się zgodzicie  

Mam małe szanse ale myślę że mi się uda

Edytowane przez kudlatykasztelan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spacja przed kropką i po kropce porażka, poza tym mógłbyś to podzielić na krótki wstęp, rozwinięcie itd. Piszesz, że na forum jesteś 2 miesiące a tak na prawdę dopiero 1 mija. OsWstaw inne media obiście jestem na nie ze względu na estetykę podania i mały wiek. Możliwe, że jak dasz się lepiej poznać, wykażesz się to będziesz mieć jakieś szanse.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomimo że jestem tutaj od wczoraj to muszę się wypowiedzieć 

Przepraszam nie znam Ciebie, ale muszę powiedzieć nie

- składnia zdań 

- interpunkcja

- wiek (chociaż wiek to tylko cyfra) 

- brak umiejętności na stanowisku moderator 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Partnerzy