Skocz do zawartości
GuarD

[Wywiad] #1 localN3W

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiad #1

Witam Was, droga administracjo, oraz użytkownicy forum Cs-Harnas.pl!

Chciałbym zaprosić Was do pierwszego wywiadu, którego gościem był...

@LocalN3W

Przejdźmy zatem do rzeczy:

Gość wywiadu: KOLOR

Redaktor: KOLOR

Witam! Dziękuje Ci za udzielenie tego czasu na wywiadzik ze mną. :)

Siemano, nie ma problemu :) 

To może zaczniemy od początku. Przedstaw się nam i opowiedz co robisz na co dzień. 

Mam na imię Szymon, pochodzę z niewielkiego miasta, które leży w woj. Lubelskim. Mam 20 lat, uczę się w Technikum informatycznym. Obecnie zajmuję się dorywczą pracą oraz szkoleniami w osp. 

Może powiesz nam co nie co o Twoim mieście?
Co tu dużo mówić - Zamość piękne i malownicze miasto o każdej porze dnia i nocy 
Jest co zwiedzać, jest gdzie się pośmiać oraz co najważniejsze są miejsca gdzie można zabalować 

Zgaduję, że pewnie również balujesz. Dobrze, przejdźmy może do sprawy związane z siecią Cs-Harnas. Jak tu zawitałeś?
Większość mnie zna bądź kojarzy, otóż siedziałem na jednej sieci ale jak to się czasem przytrafia - zostałem posądzony o coś czego nie zrobiłem. Wtedy postanowiłem poszukać czegoś bardziej ogarniętego i tak oto jestem Moderatorem. Myślę, że tutaj zbudujemy coś pięknego 

Czemu akurat dołączyłeś jako moderator? Czy masz jakieś plany, bądź chcesz coś zmienić?
Zaproponowałem pomoc na dowolnym stanowisku, ponieważ mogę robić prawie wszystko - od adminowania na serwerach, do ogarnięcia tematów i takich małych bzdurek.
Bardziej chodziło o pomoc niż o rangę. Plan mam jeden na ten czas - pomóc jak tylko potrafię  w miarę możliwości.

Jako twój znajomy, trzymam za Ciebie kciuki. Mówiąc o Twoim doświadczeniu, od kiedy zajmujesz się robieniem forum, pluginów do CS'a?
Bawię się w takie coś odkąd pamiętam. Jeżeli dobrze liczę to wychodzi lepsze 5 lat.
Oczywiście mogę się mylić, może to być więcej a może to być troszkę mniej

Pięć lat to sporo. Czy miałeś jakiegoś idola, bądź było coś co Cię inspirowało do rozpoczęcia w te zabawy w fora/pluginy?
Oczywiście że była taka osoba. Jeszcze za czasów małolata poznałem takiego ziomeczka.
Nazwijmy go Przemek - sprzedawał konta steam / prowadził 3 serwery bez sieci, ale jednak wszystko miał ogarnięte. Przemek pokazał mi "co z czym się je" od tamtego momentu zacząłem "zabawę"

Chętnie bym poznał tego ziomeczka. Czy podczas, nazwijmy to "wyprawą" po sieciach, lub serwerach, znalazły się osoby które zaszły Ci za skórę?
Zawsze znajdą się "karakany", które zniszczą bądź będą próbować zniszczyć Twoją pracę. Owszem znalazło się kilku takich, ale olewałem ich w większości i problem sam się rozwiązywał.

Rozumiem, sam kiedyś miałem z kimś "kosę". Przejdźmy do kolejnego pytania, jaki był pierwszy Twój serwer do cs'a? Chodzi mi tu konkretnie o jego "MOD".
Pierwszym oraz ostatnim Modem jakiego wypuściłem był to stary grywalny De_dust2
Bez zbędnych wyglądów, rang itd. 
Był to mod z którego jestem najbardziej dumny.

Kochany, stary de_dust2, co to były za czasy. Ostatnio z tego co pamiętam, zacząłeś się bawić w grafika. Jak Ci idzie?
Raz lepiej, raz gorzej.
Jeszcze sporo czasu mi zajmie nauczenie się tego wszystkiego. Myślę, że jakoś dam radę i jeszcze nie raz zobaczycie moje grafiki .

Życzę Ci powodzenia, ucz się dalej . Czy pamiętasz z kim stawiałeś pierwsze forum? Oraz jaka była jego nazwa?
Pierwsze forum jakie pamiętam to chyba było T4*ou.pl - niestety nie ma już tej sieci..
Byłem tam Adminem Ts3 / Adminem cod`a 41k - swego czasu najlepszy cod na jakim grałem oraz byłem moderatorem forum - jeszcze mybb było na topie tworzenia sieci  
Poważniejszego projektu nie prowadziłem, ponieważ zawsze dobierałem nie te osoby co trzeba ; /

Pamiętam jak u Ciebie pracowałem jako UBTeam . Mówiąc już o osobach, co sądzisz o administracji Cs-Harnas.pl?
Niby jestem za krótko ale mogę stwierdzić, że ogarnięte chłopaki - wiedzą czego chcą na sieci i to się ceni w dzisiejszych czasach. Doszedł też dziś Administrator - z tego miejsca  chcę mu życzyć powodzenia i jeszcze raz pogratulować

Również mu życzę powodzenia! Dobrze, wywiad powoli dobiega końca. Czy chciałbyś odpowiedzieć na serię krótkich pytań?
Oczywista oczywistość!

To zaczynajmy! Komputer czy laptop?
Komputer

Czy pijesz alkohol?
Nie mogę póki mi nie ogarnę problemów z sercem

Czytasz książki?
Nie

Czy próbowałeś kiedyś e-papierosa?
Oczywiście.

Jesteś ufną osobą, czy bardziej ostrożną?
Tu zależy od osoby z którą przyjdzie mi współpracować bądź rozmawiać.
W większości przypadków jestem osobą ufną.

Cs 1.6 czy GO?
Cs 1.6

Co o mnie sądzisz? :D
- Botek jakich mało
- Spoko ziomek
- Siedzisz ze mną odkąd pamiętam
- Lanowa morda 

Dziękuję Ci za udzielony czas na ten wywiad. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
Pozdrawiam wszystkie osoby które to czytają.
Ciebie również za poświęcony czas.
Siemano!

Dziękuję za przeczytanie! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, admin napisał:

Wywiad moze byc chcialbym w nastepnym wywiadzie zobaczyc naszego alkusa @~Sn1p3r~

Ja w 100% popieram jakże tę mądrą wypowiedź znanego nam wszystkim myśliciela.

Wywiad może nie jest za długi, ale może być :D Like

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, admin napisał:

Wywiad moze byc chcialbym w nastepnym wywiadzie zobaczyc naszego alkusa @~Sn1p3r~

4 godziny temu, Kruszynko napisał:

Ja w 100% popieram jakże tę mądrą wypowiedź znanego nam wszystkim myśliciela.

Wywiad może nie jest za długi, ale może być :D Like

Napisałem do niego na GG :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Partnerzy