Skocz do zawartości
Dayloos

Prace by Dayloos

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Moje prace:

ps193_dls.jpg

ba326_300X300jpg.jpg

dr986_SygnaturaDlaDayloosa.jpg

oo764_BOS5IN-avatar.jpg

be767_DayloosSygnatura.jpg

Dla Gumisia (xD):

qv621_6382264_GUMIS.jpg

(Mniejsze, bo avatar do 50 KB)

ig928_gumisSYGNA.jpg

Tak BTW, to mogę zmniejszyć wymiary moich prac (szczególnie, gdyby GUMIŚ chciałby wykorzystać avatar i sygnę).

Temat będzie edytowany! (wkrótce :D)

Edytowane przez Dayloos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc tak prace słabe bardzo słabe ze pewne wnioskuje ze dopiero zaczynasz napisy dodane na tło i to też strasznie nieudolnie tła obrazek z najebaną masą filtrów zapewne.

pracee super
skladaj podanie na grafika mordo ;)

Namawiaj typa a jak zobaczę jego podanie z podobnymi pracami to od razu je odrzucę.

Jeszcze jedno jeżeli chcesz zostać grafikiem to mam dla ciebie rade patrz podpatruj bardziej doświadczonych grafików no i pracuj pracuj bo z każdą pracą twoje umiejętności się podniosą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc tak prace słabe bardzo słabe ze pewne wnioskuje ze dopiero zaczynasz napisy dodane na tło i to też strasznie nieudolnie tła obrazek z najebaną masą filtrów zapewne.

Namawiaj typa a jak zobaczę jego podanie z podobnymi pracami to od razu je odrzucę.

Jeszcze jedno jeżeli chcesz zostać grafikiem to mam dla ciebie rade patrz podpatruj bardziej doświadczonych grafików no i pracuj pracuj bo z każdą pracą twoje umiejętności się podniosą.

Postaram się dostosować do Twoich rad, a i tak nie miałem zamiaru składać podania na grafika, bo rzadko się biorę za prace.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dayloos ja Ci kulturalnie przekażę, co miał na myśli Termi, ponieważ go poniekąd popieram. I wytłumaczę od razu, że nie chodzi o to, by Cię obrazić, ani czy chcesz składać podanie, a o "podpowiedź" . :)

Faktycznie, grafika szału nie robi, nie są to złe prace, ale też nie są doskonałe. Przyznam szczerze, że cos podobnej jakości robiłam kilka lat temu za pomocą najprostszych programów graficznych, niekoniecznie zaawansowanych.

Podpatruj prace @Terminator, , czy @KacperT :)

Powodzenia, czekamy na coś mocniejszego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postaram się dostosować do Twoich rad, a i tak nie miałem zamiaru składać podania na grafika, bo rzadko się biorę za prace.

A więc tak mój post nie miał na celu obrażenie twojej osoby tylko może to zabrzmi źle ale twoich prac, czemu już ci odpowiadam człowiek to istota którą jak się chwali to potrafi wpaść w samo zadowolenie i zachwyt bo ludzie piszą pochlebne posty na temat twoich prac ale nie na tym rzecz polega. Niekiedy potrzebna jest osoba która po prostu najzwyczajniej przyjdzie i powie ci " Co to k***a jest przecież to jest 5 minut roboty" ktoś może pomyśleć ze to hejt ipt ale wiem po sobie i znajomych jeżeli potrafisz przyjąć jaką kol wiek krytykę czy też hejt i potem wstawić prace lepszą i pokazać tej osobie ze się myliła to + dla ciebie.

Tak więc stawiam ze używasz programy Gimp 2, a twoje prace cechują się tym ze bierzesz tło nakładasz teksturę filtr no i napis. Powiem tak napis prosta sprawa każdy powie nic trudnego ale powiem ci tak możesz zrobić zaj****tą sygnaturę chodzi mi o tło ale jak dodasz napis z kosmosu to nikt nie będzie patrzył na tło sygnatury ale pierwszą rzeczą która rzuca się w oczy jest napis który wszystko psuje.

Rada dla ciebie wejdź na to forum obejrzyj prace osób które znają się na robieniu awatarów i sygnatur, i zauważysz zapewneawatary które mają sam obrazek i np filt ale zobacz jak wygląda taki awatar bardzo prosty ale jaki efekt robi osobiście uważam lepiej zrobić coś prostego i schludnego niż dowalić pełno tekstur bez wyglądu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż... Zgadzam się z @Terminatorem. Nie obrażaj się na jego słowa, ale to jest dobra rada dla Ciebie, bo zabawa z mieszaniem warstw nie jest dobra na dłuższą metę, trzeba coś więcej. 

Może by coś z tych prac było, ale napis na każdej grafice psuje cały efekt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Partnerzy