Skocz do zawartości
FerStel

Efekt nudy :P

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak zaczynamy od laya pomysł jest a raczej rutyna portfolio w stylu one page nic nadzwyczajnego standardowy układ, nie wiem który to już twój lay ale jest słabo, po pierwsze wielkość całego projektu jest bardzo mała w tym stanie nie nadaje się to do kodowania chyba ze koder będzie się tylko wzorował na twoim projekcie, dalej typografia moim zdaniem w ogóle nie pasuje tutaj do tego projektu kolejną rzeczą są rozmiary fontu przy tym projekcie podstawa za mała reszta za duża. Z tego co się orientuje teraz robi się projekty z szerokością 1900 px tak aby dopasowywały się do tych większych rozdzielczości lecz dokładnie ci nie powiem gdyż dawno w tym nie siedziałem polecam zajrzeć na grafinity.pl kolejna żecz unikaj gradientów w napisach typu kim jestem, ogółem podstawa za mała reszta za duża spróbuj zrobić na większej podstawia z mniejszymi fontami typu 12-14 px.

Dalej mamy loga i sygnety- a więc tak jeżeli chodzi o sam sygnet to fajnie ze próbujesz łączyć litery typu t i h oraz u i h nawet jakoś się to łączy ale osobiście jakoś dla mnie się to do końca nie komponuje, dalej font który kompletnie nie pasuje a raczej wygląda strasznie do tego ten gradient nie nie nie nigdy więcej tego nie rób spróbuje zmienić font i zamienić ten gradient na zwykły kolor.

Reszty nie będzie oceniał tak bardziej opisowo tylko napisze ze robisz postępy oby tak dalej próbuj, ode mnie rada może spróbował byś przez jakiś czas zająć się jedną dziedziną typu lay albo loga i sygnety.

Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Partnerzy