Skocz do zawartości
Chcesz coś ode mnie (Terminator) to pisz mi na dc Terminator#5423 musisz być na dc harnasia. Nie używam GG ×
Cs-Harnas.pl - najlepsza sieć serwerów!
Prace techniczne {To że forum jest zamknięte to nie znaczy że nie będę się nim bawił Terminator}
Chcesz coś ode mnie (Terminator) to pisz mi na dc Terminator#5423 musisz być na dc harnasia. Nie używam GG
 • Harvey
  Nadeszła ciepła niedziela, zatem pora na kolejną E-Sportową Ciekawostkę. Zapraszam.
   
  Dzisiejszym zawodnikiem, który został poddany naszej redaktorskiej lupie jest shox, a dokładniej Richard "shox" Papillon pochodzący z Francji. Obecnie zawodnik formacji G2 Esports, która utrzymuje się w TOP 20 najlepszych zespołów CS:GO na świecie. Richard swoją przygodę z CS:GO rozpoczął w 2012 roku, a dokładniej w listopadzie podczas turnieju ESWC France 2012 rozgrywając spotkanie w barwach formacji Millenium. Podczas swojej drogi do G2 zasiadał do turniejów jako zawodnik VeryGames, Titan, Epsilon eSports, Team LDLC (Team LDLC.com) oraz Team Envy. Po zakończonych rotacjach pomiędzy zespołami, finalnie trafił do formacji G2 w 2016 roku i do tej pory jest jej czołowym zawodnikiem. Sprawdźmy zatem jak wyglądają statystyki tego zawodnika.

  Wskaźnik zwycięstw na poziomie 57% i KDR z finalnym wynikiem 1.10 prezentują ponadprzeciętny poziom tego zawodnika. Shox odnosi blisko 19.52 zabójstw na rozgrywany mecz przy 17.71 śmierci i 3.10 asyst. Do tej pory rozegrał blisko 905 spotkań, przez co jest na ostatniej prostej do okrągłego tysiąca. Trzymamy zatem kciuki, aby kolejne mecze były rezultatem wielu eliminacji. 
   

  Blisko 66% wygranych spotkań na mapie Dust II i 40% wygranych na mapie Mirage. Widzimy zatem najlepszą i najgorszą mapę Richard'a, która może powiedzieć jakim jest on zawodnikiem. Na mapie Dust II shox uzyskuje średnio wynik KDR na poziomie 1.25, a mapa Mirage niestety posiada statystykę na poziomie 0.99 i minimalnie nie łapie się do średniej. Jednak nie zważajmy na te liczby, gdyż shox posiada gorsze wyniki KDR z poza obecnej ósemki map turniejowych. Jako ciekawostka jednak warto wspomnieć, iż najgorszy wynik KDR uzyskał na mapie Cache_Retake gdzie rozegrał 2 spotkania i uzyskał KDR 0.70.

  Największy wskaźnik KDR uzyskany na mapie Nuke, a najgorszy na mapie Mirage. Widzimy zatem, że najgorsza mapa pod względem zwycięstw również niesie ze sobą najgorszy wskaźnik KDR. Jednak ku zaskoczeniu możemy analizować, iż najwyższy wynik nie został odnotowany na mapie Dust II lecz Nuke. Zatem możemy wywnioskować, że shox najlepiej czuje się na mapie Nuke lecz pod względem kooperacji najwięcej zyskuje na mapie Dust II. Życzymy zatem, aby shox dalej rozwijał się pod względem profesjonalnej rozgrywki w CS:GO, a także życzymy mu wielu eliminacji.
   
  To tyle z dzisiejszej ciekawostki. Jeżeli artykuł Ci się w jakiś sposób spodobał to zostaw "Lubię to". Motywuje mnie to do dalszej pracy i większej ilości artykułów dla społeczności CS-HARNAS. 
  Jeżeli masz swoją propozycje, kto może pojawić się w następnej E-Sportowej Ciekawostce, to daj znać w komentarzu.
  Opracowanie własne.
  Źródło danych: SIDLEDES AB.

  Harvey

  North wygrywa GG.Bet Ice Challenge

  Dodany przez Harvey, w Turnieje,

  Stało się! Formacja North oficjalnie wygrywa turniej GG.Bet Ice Challenge pokonując Natus Vincere 2:0 w starciu na mapach Dust II (16-14), a także Nuke (16-12). Blisko 88% respondentów głosowało za zwycięstwem NaVi, a jedynie 12% za North. Jak widzimy mniejsza ilość głosujących odniosła mały sukces i ich drużyna wygrała cały turniej w którym to właśnie 4 międzynarodowe drużyny takie jak Heroic, AVANGAR, NaVi i North walczyły o pulę nagród 50 000$. Finał zaprezentował, że drużyna Duńczyków potrafi pokazać pazur i dzisiejsze spotkanie jest tego przykładem. Czy drużyna NaVi ma zatem jakieś wewnętrzne problemy? Niebawem rozpoczną się zmagania Intel Extreme Masters w których takich błędów nie należy popełniać. Miejmy jednak nadzieje, że jest to chwilowe załamanie formy i legendarna formacja Natus Vincere będzie efektywnie rozgrywać swoje spotkania podczas zmagań w Katowicach.
   

   
  Podsumowując prezentujemy przebieg wszystkich spotkań podczas turnieju:
   
  5 luty
  Natus Vincere vs Heroic  -  1 : 2 AVANGAR vs North  -  1 : 2 6 luty
  Heroic vs North  -  1 : 2 Natus Vincere vs AVANGAR  -  2 : 1 7 luty
  Heroic vs Natus Vincere  -  0 : 2 North vs Natus Vincere  -  2 : 0 - [FINAŁ]  
  Jak widzimy, NaVi od początku turnieju miało problem z przejściem do kolejnego etapu zmagań. Na samym początku uległo formacji Heroic w Best of 3, a dzień później wygrało spotkanie przeciwko AVANGAR w tym samym systemie. W ostatni dzień rozgrywek role się już odwróciły i Natus Vincere mogło się zrewanżować, co też uczyniło wygrywając zmagania na dwóch mapach pod rząd. Finalnie jednak uległo North i pożegnało się z turniejem na 2 miejscu. Życzymy zatem North, a także NaVi, aby nadal rozwijali swoje umiejętności strzeleckie i dostarczali wiele eliminacji podczas najbliższych turniejów. 
  Źródło: Opracowanie własne
  Dane statystyczne: SIDLEDES AB.
   

  Harvey

  IEM Katowice Major 2019

  Dodany przez Harvey, w Turnieje,

  Wielkimi krokami zbliża się Intel Extreme Masters Katowice 2019 w którym najlepsze drużyny z całego świata staną w walce o pulę nagród 1 000 000 USD. Niestety wśród tegorocznych formacji nie ujrzymy polskich barw, a emocje dostarczać będą nam wyłącznie zagraniczne drużyny. Nie zmienia to jednak faktu, że tego typu Event jest jednym z największych w Polsce i na świecie. Pierwsze spotkania zaplanowano na 13 lutego, a drużynami które rozpoczną to E-Sportowe święto są m.in. Renegades, AVANGAR oraz Fnatic i Vici Gaming. Wymienione drużyny będą mogły powalczyć o pierwsze punkty od godziny 13:00, bo wtedy planowo powinny rozpocząć się rozgrywki. Wśród 16 drużyn, które walczą o punkty w Challangers Stage będziemy mogli śledzić zmagania formacji takich jak Cloud9, Ninjas in Pyjamas, G2 Esports, TYLOO, NRG eSports czy Team Vitality. Jedynie 8 drużyn awansuje z Fazy Nowych Pretendentów do Fazy Nowych Legend. Macie zatem swój typ drużyny, którą możemy zobaczyć w kolejnym etapie turnieju?
   

   
  Wspominając o Fazie Nowych Legend warto wymienić, kto się znalazł w czołowej 8 drużyn, które podejmą pozostałych pretendentów w walce o nagrodę główną w postaci 500 000$.
   
  Natus Vincere Astralis FaZe Clan Team Liquid HellRaisers MiBR BiG compLexity Gaming  
  Miłym zaskoczeniem może być informacja, że również żeńskie zespoły CS:GO zostały zaproszone na tego roczne rozgrywki. Dziewczęta będą mogły powalczyć o miano mistrza IEM Challenge Katowice 2019 i o pulę nagród o wartości 50 000$. Wśród formacji jakie będą prowadzić rozgrywki zobaczymy m.in. CLG Red, Team Dignitas Female, Squared Esports, TiMe DaS LiNdAs, Besiktas Esports, Asssasins, Orgless Female oraz Carnage Esports Female. Trzymamy zatem kciuki, aby dziewczyny zaprezentowały wysoki poziom rozgrywek i przyciągnęły równie duże ilości oglądających spotkania na żywo w Katowicach, a także podczas różnego typu transmisji. 
   
  Wszelkie nowości dotyczące turnieju pojawią się w kolejnych artykułach. Gorąco zapraszam do śledzenia przebiegu IEM Katowice 2019.
  Również zachęcam do podawania swoich typów w komentarzach. Wszystkie będą nagradzane plusikami.
   
  Źródło: Opracowanie własne
  Dane statystyczne: SIDLEDES AB.

  Harvey
  Pora na nową niedzielną E-Sportową Ciekawostkę. Zachęcam do lektury.
   
  Dzisiejszym bohaterem artykułu jest Epitacio "TACO" de Melo, obecnie zawodnik formacji MiBR. Swoje pierwsze rozgrywki w CS:GO rozpoczął w 2013 zasilając szeregi organizacji Afterall Gaming prowadząc walkę w Minorze - Razer Challenge Brasil 2013. Niestety "TACO" już miesiąc później zmienił barwy i rozpoczął grę pod banderą semXorah, gdzie pozostał do końca roku. Następnie Epitacio mógł zaprezentować się we wrześniu 2014 podczas Minora - XCL ProGaming: League #2 lecz nie jako zawodnik semXorah, a członek formacji Baixissimo Nivel, gdzie prowadził rozgrywki jeszcze blisko przez miesiąc. W październiku 2014 zmienił ponownie zespół i trafił do Dexterity Team z którym zdobył m.in. 1 miejsce podczas rozgrywek Circuito Game7, ESEA Open Brasil #18 i Liga Razer 2015. Przez kolejne lata do 2019 "TACO" był członkiem formacji Não Tem Como, Luminosity Gaming, SK Gaming i Team Liquid. 
   

   
  Wskaźnik zwycięstw na poziomie 67%. Średnio uzyskany wynik zabójstw na mecz uplasował się na poziomie 15.91, a średni wskaźnik KDR na poziomie 0.97, który finalnie zaniża statystykę TACO. Podczas rozegranych blisko 778 spotkań, zaliczył on bowiem średnio 16.43 śmierci, a także 3.12 asyst. Widzimy zatem deficyt zabójstw, który prowadzi do spadku notowań tego gracza. Sprawdźmy zatem jak wygląda najlepsza i najgorsza mapa w jego wykonaniu.
   

  Prawie 75% spotkań rozgrywanych na mapie Cobblestone zakończyło się zwycięstwem, co pozwala nam wnioskować, że TACO jest silnym przeciwnikiem na tej mapie. Jednak jego największą piętą achillesową jest mapa Nuke, która do tej pory pozwoliła mu uzyskać wynik na poziomie 40% zwycięstw. Jednak biorąc pod uwagę średnią tych map, a także wskaźnik KDR może nasunąć się pytanie czy Epitacio ma szczęście do drużyn, które go kreują? No ale nie nam to oceniać, zatem przejdźmy do podsumowania jakim jest wskaźnik wygranych spotkań na najczęściej rozgrywanych mapach.

  Spora zależność pomiędzy mapami, która pozwala oddzielić ulubione mapy tego zawodnika od pozostałych. TACO najpewniej rozgrywał spotkania na mapach Cobblestone, Overpass i Mirage, gdzie osiągał wynik KDR na poziomie 1.10 lub wyższym. Najgorszy wynik został przypisany mapie Nuke, która jest wcześniej wspomnianą piętą achillesową. Nie mniej jednak gdyby nie wliczać mapy Nuke, to TACO finalnie prowadzi eliminacje powyżej średniej i mógłby konkurować z czołowym zawodnikami w rankingach chociażby HLTV. Życzymy zatem, aby powodziło mu się jak najlepiej podczas kolejnych zmagań na arenie międzynarodowej. 
   
  To tyle z dzisiejszej ciekawostki. Jeżeli artykuł Ci się w jakiś sposób spodobał to zostaw "Lubię to". Motywuje mnie to do dalszej pracy i większej ilości artykułów dla społeczności CS-HARNAS. 
  Jeżeli masz swoją propozycje, kto może pojawić się w następnej E-Sportowej Ciekawostce, to daj znać w komentarzu.
   
  Źródło: SIDLEDES AB.

  Harvey

  WePlay! Lock and Load

  Dodany przez Harvey, w Turnieje,

  WePlay! Lock and Load - zaczynamy!
   
  Już dzisiaj rozpoczyna się kolejny międzynarodowy turniej CS:GO w którym 8 drużyn z całego świata zmierzy się w walce o 50 000$. Wśród zaproszonych formacji znalazły się dwa polskie zespoły. Mowa tutaj o odradzającym się Virtus.pro, a także Team Kinguin. O dziwo w turnieju znalazły się dwie organizacje, które w ostatnim czasie borykały się z licznymi problemami, które miały znaczny wpływ na ich funkcjonowanie. Jednak finalnie możemy zobaczyć jak nasi rodacy będą sobie radzić w walce o kolejne eliminacje. Turniej został zorganizowany Online, zatem zawodnicy nie musieli poświęcać większe nakłady czasu na podróże. Turniej będzie trwał 5 dni i zakończy się finałem 3 lutego w którym poznamy zwycięski zespół.
   

   
  Pierwsze polskie spotkanie właśnie trwa, a rozgrywającymi spotkanie są polskie pingwiny (Team Kinguin) przeciwko pro100. Miejmy nadzieje, że polskie umiejętności wystarczą aby wyjść ze zwycięską twarzą z aktualnie prowadzonego spotkania. Oczywiście nie może zabraknąć akcentu drugiej polskiej drużyny Virtus.pro, która już o 16:00 podejmie Gambit Esports w walce o punkty potrzebne do wyjścia z grupy. Niestety obie polskie drużyny znajdują się w tej samej grupie, zatem w kolejnym etapie możemy ujrzeć jedynie jedną z nich. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, to 1 lutego w fazie pucharowej ujrzymy naszych rodaków przeciwko jednej z czterech drużyn, które mają zapewnione miejsca w ćwierćfinale. Mowa tutaj o BIG, HellRaisers, OpTic Gaming i Team Vitality. 
   
  Najbliższe spotkania:
  [ 30 stycznia ] Virtus.pro vs Gambit Esports - 16:00 [ 31 stycznia ] Mecz przegranych grupy A - 16:00 [ 31 stycznia ] Mecz przegranych grupy B - 19:00 [ 1 lutego ] Mecz wygranych grupy A - 14:30 [ 1 lutego ] Mecz wygranych grupy B - 19:00  
  Transmisja z turnieju możliwa jest do obejrzenia tutaj.
   
   
  Źródło: Opracowanie własne
  Dane statystyczne: SIDLEDES AB.
   

  Harvey

  OGA Counter PIT S2

  Dodany przez Harvey, w Turnieje,

  Zbliża się koniec stycznia, lecz gorąca atmosfera towarzysząca turniejom CS:GO nadal trwa. Już jutro rozpocznie się 11 dniowy turniej "OGA Counter PIT - S2", który zweryfikuje, która drużyna najlepiej radzi sobie w pierwszym kwartale 2019 roku. Jako, że polski e-sport staje się co raz bardziej popularny i organizacje stawiają na rozwój polskich zawodników, to finalnie będziemy mogli zobaczyć zmagania drużyny "x-kom" w tym własnie turnieju. Analizując przeciwników naszych rodaków możemy wnioskować, że będzie to wyśmienity czas wielu eliminacji, emocji i niezapomnianych wrażeń. Kogo zatem zobaczymy w zestawieniu drużyn walczących o pulę nagród 20 000$?
   

   
  Weryfikując listę uczestników, finalnie skład turnieju zamknął się w następujących organizacjach.
   
  x-kom SuperJymy Nemiga Gaming Ronin Esports Chaos expert eSport DreamEaters Team Unique  
  Widzimy zatem, że Polacy będą mieli przeciwników z podobnego zestawienia, dzięki czemu mają szansę na odniesienie zwycięstwa. Czy aby jednak na pewno? Formacja expert eSport, bo to oni będą stanowić silną opozycję dla pozostałych drużyn, mogą przysporzyć wiele problemów i trudności w awansie do finału. Pamiętajmy, to właśnie ta niemiecka formacja pokonała w ostatnim czasie chociażby LDLC lub x6tence Galaxy. Jednak nie udało im się pokonać naszych rodaków z drużyny AGO i finalnie zakończyli zmagania przy wyniku 1:1. Miejmy nadzieje, że tym razem będzie podobnie i jeżeli x-kom napotka ich w finale, to zaprezentuje wysoki poziom umiejętności. Podsumowując rozgrywki będą trwały od 29.01 do 09.02.2019 r. gdzie pula nagród wynosi 20 000$ i w zmaganiach bierze udział 8 drużyn z całego świata.
   
  Źródło: Opracowanie własne.
  Dane statystyczne: SIDLEDES AB.

  Harvey
  Pora na nową E-Sportową Ciekawostkę. Zachęcam do lektury.
   
  Dzisiejszy artykuł poświęcony jest jednemu z zawodników formacji FaZe Clan. Został on wybrany przez was jako następca kolejnej części tej mniej lub bardziej ciekawej serii. Mowa tutaj o zawodniku rozgrywającym spotkania pod pseudonimem "GuardiaN". Ladislav Kovács pochodzi ze Słowacji, a swoją pierwszą przygodę z CS:GO rozpoczął w formacji myDBG.net gdzie rozegrał 18 spotkań. Następnie przeszedł on do formacji 3DMAX w lutym 2013 roku. Niestety długo tam nie zabawił, ponieważ w kwietniu tego samego roku Ladislav zmienił barwy i dołączył do formacji TCM-Gaming. Rok 2013 dla GuardiaN'a był okresem przejść, gdyż zmieniał on jeszcze barwy blisko 5 razy. Finalnie znalazł się w formacji Natus Vincere, gdzie zagościł do lipca 2017 roku. Sierpień zaś był przełomowym miesiącem i GuardiaN przeniósł się do formacji FaZe Clan, gdzie obecnie rozgrywa swoje spotkania. Sprawdźmy zatem jak wyglądają statystyki tego zawodnika.

  Wskaźnik zwycięstw na poziomie 58% przy rozegranych 897 meczach. Średnio 19.38 zabójstw na rozgrywany mecz, 16.24 śmierci i 2.70 asyst. Możemy zatem śmiało stwierdzić, że GuardiaN jest zawodnikiem na przysłowiową piątkę. Jednak czy taki wskaźnik KDR pozwala mu na uzyskanie podobnych wyników na innych mapach? Przekonajmy się gdzie Ladislav najlepiej rozgrywał swoje spotkania, a gdzie marnował szansę zwycięstwa. 

  Największy wskaźnik wygranych widnieje na mapie Overpass, zaś najniższy na mapie Nuke. Widzimy pewną zależność na których mapach GuardiaN jest groźnym przeciwnikiem, a z drugiej strony słabszym statystycznie rywalem. Nie mniej jednak jego KDR wskazuje, że w dużej mierze Team Work powoduje spadek jakości procentowej zwycięstw. Czy faktycznie tak się dzieje i GuardiaN jest dobrym eliminatorem na pozostałych mapach? Przekonajmy się!

  Jak możemy zauważyć, GuardiaN posiada wysokie wskaźniki KDR na mapach rozgrywanych w podstawowych spotkań na profesjonalnej scenie CS:GO. Jednak widzimy, że najniższy wskaźnik KDR pojawia się w przypadku mapy Nuke, czyli najsłabsze ogniwo Ladislava się utwierdza. Nie mniej jednak wynik 1.14 pozwala na przewyższenie średniej zabójstw i zgonów. Trzymajmy zatem kciuki, aby zawodnik tego kalibru dalej przykładnie świecił swoją formą podczas najbliższych spotkań. Jak mu pójdzie będziemy mogli przekonać się już dzisiaj po godz. 20:00 w spotkaniu "FaZe Clan vs BIG". 
   
  To tyle z dzisiejszej ciekawostki. Jeżeli artykuł Ci się w jakiś sposób spodobał to zostaw "Lubię to". Motywuje mnie to do dalszej pracy i większej ilości artykułów dla społeczności CS-HARNAS. 
  Jeżeli masz swoją propozycje, kto może pojawić się w następnej E-Sportowej Ciekawostce, to daj znać w komentarzu.
   
  Źródło: SIDLEDES AB.

  Harvey
  Mamy 26 stycznia, zatem pora na nową E-Sportową Ciekawostkę. Zapraszam do lektury.
   
  W dzisiejszym zestawieniu przyjrzymy się statystykom zawodnika rozgrywającym pod nickiem "apEX". Jest to nikt inny jak Dan Madesclaire, który obecnie reprezentuje formacje "Team Vitality". Zanim jednak znalazł on się w jej szeregach, był członkiem formacji G2 Esports, a jeszcze wcześniej Waterboys. Na chwile obecną Dan prowadzi swoje rozgrywki na poziomie KDR 1.04 dzięki czemu widnieje poza średnią normą. Spójrzmy zatem, jak finalnie prezentują się jego statystyki.
   

   
  Wskaźnik zwycięstw na poziomie 57 procent, przy średnio zdobywanych 19.28 zabójstwach na mecz. Dan rozegrał łącznie 819 spotkań, gdzie asystował średnio 4.07 razy, a przeciwnicy eliminowali go średnio 18.60 razy na mecz. Nie mniej jednak finalny wskaźnik KDR uplasował się na poziomie 1.04 dzięki czemu "apEX" wyszedł z twarzą. Czas na statystyki map, które pokażą słabą i mocną stronę tego zawodnika.
   

   
  Jak widzimy powyżej Dan świetnie radzi sobie na mapie Inferno, zaś nieco gorzej idzie mu rozgrywka na mapie Train. Finalnie jednak statystyka przemawia na korzyść tego francuskiego zawodnika. Miejmy nadzieje, że będzie on nadal utrzymywał swój poziom rozgrywki na wysokim poziomie.

  W zestawieniu wszystkich podstawowych map "apEX" osiąga najlepszy wynik KDR na mapie Cobblestone. Nieco dalej widnieje mapa Dust II z wartością KDR na poziomie 1.15 w stosunku rozgrywanego spotkania. Najgorszy wynik pojawia się na mapie Train, który jest również najgorszą mapą pod względem ilości zwycięstw. No ale jak wiemy, każdy z zawodników ma swoją słabość, zatem życzymy aby Dan rzadziej trafiał na rozgrywki prowadzone na tej mapie.
   
  To tyle z dzisiejszej ciekawostki. Jeżeli temat Ci się spodobał, zostaw like i napisz w komentarzu kogo chciałbyś lub chciałabyś zobaczyć w następnym artykule.
   
  Źródło: SIDLEDES AB.

  Harvey
  Kończy się niedzielny wieczór, zatem pora na nową E-Sportową Ciekawostkę.
   
  W dzisiejszym zestawieniu pojawił się dobrze rozpoznawalny w Polsce szwedzki zawodnik Olof Kajbjer. Obecnie gracz międzynarodowej formacji FaZe Clan, która pnie się w rankingach profesjonalnych zespołów na całym świecie. Jeden z dobrych znajomych naszego Papito z którym lubił pogrywać chociażby w PUBG. Jest to specyficzny zawodnik, a informacje dlaczego właśnie takie stwierdzenie do niego pasuje znajdziecie poniżej. Zapraszam do lektury.

  Wskaźnik zwycięstw na poziomie 66% robi wrażenie. Możemy zatem spokojnie stwierdzić, iż Olof jest profesjonalnym graczem, który reprezentuje wysoki poziom rozgrywki. Jego wskaźnik zabójstw na mecz wynosi blisko 19.11, a bilans śmierci i asyst utrzymuje się na poziomie 16.90 śmierci / 3.38 asyst. Olof rozegrał do tej pory 847 meczy w CS:GO.

  Olof posiada blisko 65% wygranych spotkań na mapie Cobblestone, co czyni tę mapę jego najlepszą. Najgorszą mapą zaś jest Nuke, lecz Olof posiada na niej blisko 56% wygranych spotkań. Możemy przyjąć wniosek, że ten gracz na każdej mapie ma dużo większe szanse wygrać spotkanie niż je oddać rywalom. Jego statystyki na mapach również są wysokie, dzięki czemu prezentuje się jako świetny zawodnik na profesjonalnym poziomie.

  Najniższy KDR na poziomie 1.18 zdobyty na mapie Train czyni ją najgorszą pod względem eliminacji dla tego szwedzkiego zawodnika. Jednak o dziwno jego najlepsze statystyki zostały wygenerowane na mapie Cache. Nie jest to zatem Cobblestone, gdzie Olof odnosił najwięcej zwycięstw nad swoimi rywalami.
   
  To tyle z dzisiejszej ciekawostki. Jeżeli temat Ci się spodobał, zostaw like i napisz w komentarzu kogo chciałbyś lub chciałabyś zobaczyć w następnym artykule.
   
  Źródło: SIDLEDES AB.

  Harvey
  Zaczął się weekend, zatem zaczynajmy nową E-Sportową Ciekawostkę. Zapraszam do lektury.
   
  W dzisiejszym zestawieniu pojawił się jeden z graczy czołowej formacji Astralis. Mowa tutaj o Emilu Reif-im, kryjącym się pod pseudonimem "Magisk". Na chwile obecną Emil nie przyciąga tak wielkiej rzeszy fanów, lecz ma on swoich wielbicieli z całego świata. Ten młody zawodnik posiada na swoim koncie liczne zwycięstwa w międzynarodowych turniejach CS:GO, a swoją przygodę z profesjonalną sceną rozpoczął w 2015 roku. Występował on wtedy w składzie reprezentacji Dani podejmując po przeciwnej stronie zawodników z Norwegii. W swojej karierze Emil rozgrywał mecze dla drużyn takich jak SK Gaming, Team Solo Mid, Dignitas, North i OpTic Gaming udowadniając, że posiada on w sobie skilla. Przejdźmy zatem do jego statystyk. 
   

  Wysoki wskaźnik zwycięstw i zabójstw na mecz, a do tego KDR na poziomie 1.16. Emil udowadnia w ten sposób, że jest on czołowym zawodnikiem na międzynarodowej scenie. Posiada on blisko 19.23 zabójstw, jedynie 16.55 śmierci i 3.77 asyst na mecz. Możemy zatem śmiało stwierdzić, że zawodnik tego kalibru walczy do samego końca. Możemy to zauważyć po licznych zwycięstwach odniesionych w organizacji Astralis. Sprawdźmy zatem jak wygląda najlepsza i najgorsza mapa Emila. 

  Bliski 85% wskaźnik wygranych spotkań na mapie Nuke pokazuje jak wysoki poziom reprezentuje ten zawodnik. Jest to najwyższy wskaźnik zwycięstw na jakiejkolwiek mapie we wszystkich zestawieniach, które do tej pory się pojawiły. Liczymy zatem, że znajdzie się zawodnik, który dorówna Emilowi w tak wysokich zestawieniach. Jednak każdy ma swój słaby punkt, a takim w przypadku tego zawodnika jest mapa Cache. Magisk uzyskał tam jedynie 46% wygranych spotkań, lecz jest to wynik bliski 50%, zatem statystyka utrzymuje się na dość wysokim poziomie.

  Wysoki bilans KDR na czołowych mapach rozgrywanych w turniejach udowadnia kolejny raz, że Magisk jest w świetnej formie. Prezentuje wysoki poziom i zapewne przez długi czas utrzyma się wysoko w ogólnych statystykach. Jednak pomimo zestawienia 8 podstawowych map jego średnie KDR jest niższe i wynosi 1.16. Jednak gdybyśmy brali pod uwagę wyłącznie mapy z zestawienia, to średnie KDR wyniosłoby równo 1.30. Życzymy zatem, aby Magisk osiągał jak najlepsze wyniki i porywał nas w emocjonujące starcia podczas pojedynków na turniejach CS:GO.
   
  To tyle z dzisiejszej ciekawostki. Jeżeli temat Ci się spodobał, zostaw like i napisz w komentarzu kogo chciałbyś lub chciałabyś zobaczyć w następnym artykule.
   
  Źródło: SIDLEDES AB.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...