Skocz do zawartości

Naro

Zarząd
 • Ilość treści

  134
 • Darowizny

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  19
 • Czas Online

  5d 18h 55m 32s

Naro wygrał w ostatnim dniu 22 Lipiec

Naro ma najbardziej lubianą zawartość!

6 obserwujących

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Daleko

Ostatnio na profilu byli

839 wyświetleń profilu
 1. Witajcie, jako,że potrzeba nam ludzi którzy mogą wnieść coś nowego na forum jakiś nowy zapał postanowiłem awansować 2 osoby na rangę Kierownika inaczej Junior Administratora liczę na to,że osoby te wniosą coś nowego na nasze forum oraz pokażą,że zrobiłem dobrze dając im szanse. @HaMMeR z Rangi Stały Bywalec na rangę Kierownik @Issues z Rangi UB Team na rangę Kierownik Decyzja Moja.
 2. Witaj aby odebrać vipa musisz zrobić tutaj konto -> https://sklep.cs-harnas.pl/ http://sklep.cs-harnas.pl/sklepik/index.php?pid=purchase&service=vip5m postępuj zgodnie z instrukcją ps usługi nie łącza się jeśłi ktoś ma już vipa na 2 dni musi czekać aż wygaśnie 1 Kod dla 1 osoby w przypadku kiedy wykryje,żę ktoś użył więcej niż 1 kod dla siebie dostanie w prezencie bombe przy nicku. Lista Kodów! 1 Naro 2 Termi 3 Puti 4 I4mator 5 Mf 6 Snajper kod użyty. 7 Cs-harnas.pl 8 Harnas to Ja 9 Harnas Najlepszy 10 Wracaj do Nas!
 3. @Issues nie używaj 2 szablonó to raz dwa proszę o rozpiskę demka ponieważ dostaliśmy zgłoszenie na temat tego Pana -> Cześć. Ja tutaj tylko zostawię tutaj takie coś z innego forum na temat tego pana: Z góry zaznaczę, że zgłoszenie będzie bez wzoru takiego jak na forum bo po prostu tak będzie czytelniej.. Nick podejrzanego LeFesieCieN Rozpiska #1 ( 2 demka ) @ Kodak Demko 1: 16:21 - modelowo 16:41 - za szybki strzał ale takie +/- bo jednak było słychać kroki 17:52 - modelowo 17:54 - modelowo Link: https://www78.zippyshare.com/v/gdFruTHk/file.html Demko 2: 3:28 - najpierw czeka aż przeciwnik wychyli a potem celownikiem idealnie po modelu 8:07 - modelowo 12:37 - modelowo oraz jakiś dziwny strzał ponieważ celownik był bardziej po lewej stronie natomiast strzał idealnie w model 13:15 - cały czas czeka aż wyjdą z piachu. Chociaż równie dobrze mogliby być na krótko long albo cofnąć. 13:24 - szybki zoom gdy przeciwnik wybiega z piachu i jeszcze szybszy strzał 13:44 - celownik zawsze nad modelem tak jak siedzi w piachu, jeśli wcześniej przeciwnik był bardziej z lewej strony piachu to i nad nim był Link: https://www65.zippyshare.com/v/GkenrlLu/file.html Rozpiska #2 ( 1 demko ) @ Kuality 1:03 - BH na ducku z marnymi strefami i to dziwnie bokiem/tyłem.. 1:57 - wie gdzie jest przeciwnik, rzuca flash'a po czym wychyla modelowo na enemy 2:24 - wie gdzie jest przeciwnik, przygotowuje flash'a, zatrzymuje sie w doorsach i obserwuje przeciwnika. Wszystko wie a wcześniej go nie słyszał. 2:43 - znów bh na ducku z lekkimi strefami, widać jak szybko wykonuje skoki co jest nienaturalne w cs *4:44 - full auto z deagle'a a kule w jedno miejsce..* ( pod znakiem zapytania ta sytuacja ) 5:53 - wie, że za moment wyjdzie enemy po czym czeka na rzucenie flash'a 6:09 - strzały lecą praktycznie w jedno miejsce z ak47 przy full auto 6:34 - nienaturalny pre fire 7:25 - ponowne auto bh ze strefami
 4. Naro

  Propozycje

  @admin można podnieść poziom botów?
 5. Naro

  Urlop

  Przyjęte range dodam jutro po pracy
 6. demko jest z hltv czekam aż będzie i napisze.
×
×
 • Utwórz nowe...