Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
1337 leet player

[CS 1.6] Rodzaje cheatów + VIDEO

Polecane posty

Poradnik jest pisany w celu edukacyjnym, piszę go sam od zera.

Może pierw zaczniemy od tytułu poradnika a mianowicie rodzaje cheatów, jednakże wcześniej omówmy pojęcie cheat.

 

Cheat - jest to łamanie regulaminu/zasady gry poprzez modyfikację plików, nie dozwolone oprogramowanie. Po co ludzie cheatują? Jest wiele przyczyn z tych popularniejszych to: małe umiejętności - używanie oprogramowania aby być lepszym; jednym z powodów jest także chęć zniszczenia innym gry, niektórych to bawi..

 

Skoro już omówiliśmy pojęcie cheat'a możemy przejść do ich rodzajów.

 

Pierwszym cheat'em będzie bardzo popularny aimbot. Aimbot jest to program/skrypt który ustawia celownik na przeciwniku. Istnieje wiele rodzajów aimbot'a, w bardziej rozbudowanych cheat'ach jest opcja ustawienia w jaką część modelu przeciwnika ma mierzyć - najbardziej popularną jest head (głowa), zdarzają się także inne np. na ciało.

Spoiler

 

Wstawiam tutaj jeden z rodzajów aimbota, ten akurat jest bardzo łatwy do wykrycia, jednakże zdarzają się jeszcze multihack'i zbudowane z kilku cheatów o których napiszę w dalszej części poradnika.

2. Wallhack / ESP - są to wspomagacze widzenia, dzięki nim widać przeciwnika za ścianą, skrzynką i innymi obiektami

Spoiler

nRi0W9r.jpg

 

Spoiler

ckPHIX5.jpg

Tak wygląda to u gracza - my osoby spektującę (oglądające) nie widzimy tego samego obrazu co on, jednakże można tego cheata wykryć poprzez: perfekcyjne skany na model przez gracza, kierowanie celownika po modelach przez ściany, wychodzenie z prefire'm (z ang. wczesny ogień).

3.  Spinbot - cheat powodujący krecęnie się modelu

Spoiler

 

 

4. No FLESH/ No SMOKE - zazwyczaj występuje w multihack'ach powoduję, że fleshe nie działają na osobę używającą tego, oraz wszystkie smoke są usunięte (tak jakby ich nie było rzuconych) Na VIDEO widać SMOKE'i ponieważ ta funkcja cheata nie została odpalona

Spoiler

 

5. Speedhack / Boosthack

Speedhack - zwiększa prędkość poruszania naszej postaci o X razy, zazwyczaj wygląda to jak "teleportacja" w miejsce namierzone kursorem. Powszechnie speedhack jest ustawiany na nóż, lecz są tez możliwości używania go na innych broniach

 

6.  No Recoil

No Recoil - Inaczej brak rozrzutu broni, powoduje, że kule lecą w 1 punkt oznaczony celownikiem. (Cheat jest bardzo łatwy do wykrycia, wygląda podobnie do AimBota i jest częstym dodatkiem do AimBota)

Więcej cheatów zostanie opisane w krótce :)

Edytowano przez Gut Plejer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

Partnerzy

×