Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Aryu

Ostrzeżenie na forum - Aryu

Polecane posty

Twój nick:  @Aryu

Nick administratora/moderatora nadającego karę:  @Ikaa

Wyjaśnienie:

Hej, ogólnie nie pisałbym tego posta, ale już mnie powoli zaczyna to trochę denerwować, że ktoś ewidentnie na siłę, stara się we wszystkim co napisze na forum szukać jakiegoś problemu bądź się przyczepić. Gdyby nie to, że na święta skasowaliście ostrzeżenia to pewnie już bym miał bana. Widziałem już tyle razy, że ktoś przeklina,obraża pisze nie w tym dziale co trzeba i nie dostaję żadnego ostrzeżenia, ale chyba jak widać ktoś za mną od początku nie przepada i stara się chyba mi to w każdy możliwy sposób udowodnić. Chodzi mi dokładnie o ostrzeżenie, które dostałem za ten post w tym temacie, gdzie powodem ostrzeżenia jest 4.14. W dziale "Odwołania od bana" oraz "Skargi" odpisują/wypowiadają się jedynie osoby, które mają bezpośredni związek z daną sytuacją (nie dotyczy to UB Team oraz Administracji forum).

Może rozwinę trochę sytuacje i jakoś postaram się opisać, czemu uważam, że akurat w tym przypadku to ostrzeżenie mi się nie należało. Sytuacja wyglądała tak, że przyszedł do mnie na tsa gracz, który jak się okazało został niesłusznie zbanowany i po napisaniu odwołania unbana nie dostał. Stwierdził, że jest niewinny i bana dostał niesłusznie, ale skoro go dostał to trudno taka decyzja, powiedziałem mu że ma prawo odwołać się ponownie od tego bana tylko niech mi dokładnie opisze sytuacje, wyśle potrzebny rzeczy a postaram mu się w miarę możliwości pomóc, tak też się stało. Zobaczyłem wszystkie dowody w postaci ssów, powiedziałem mu dokładnie co ma zrobić jak napisać i jakich użyć argumentów oraz wstawić odpowiednie zrzuty ekranu, które pokażą że jest niewinny dla UBT. Skontaktowałem się w tej sprawie prywatnie z członkiem UBT, który nie dał mu unbana, przedstawiłem dowody i porozmawialiśmy na ten temat. Gracz dostał unbana, był mi bardzo wdzięczny za pomoc ponieważ polubił naszą sieć a myślał, że to już koniec i nie da się nic z tym zrobić. Dlatego na prawdę nie rozumiem dlaczego dostałem ostrzeżenie, skoro pomogłem niesłusznie zbanowanej osobie i też po części dzięki mnie, gra nadal z nami na naszej sieci, zamiast pójść gdzie indziej. 

4.14. W dziale "Odwołania od bana" oraz "Skargi" odpisują/wypowiadają się jedynie osoby, które mają bezpośredni związek z daną sytuacją (nie dotyczy to UB Team oraz Administracji forum).

Słownik języka polskiego PWN

bezpośredni

1. «dotyczący kogoś lub czegoś wprost»

2. «znajdujący się bardzo blisko, niczym nieprzedzielony»

3. «naturalny, prosty, szczery»

Czyli według osoby od której dostałem ostrzeżenie bycie w bezpośrednim związku z dana sytuacją, oznacza to że musiałem być w tym momencie na serwerzy kiedy on dostał ssy? Tylko co by to w ogóle zmieniło, gdybym wtedy był na serwerze w czasie gdy gracz dostał te ssy? Żebym w konsoli zobaczył to sam co mogę zobaczyć na bansie? Chcesz to dawaj mi dalej ostrzeżenia, nie wiem co Ci to daje chcesz jakoś pokazać swoją wyższość żebym dostał bana to śmiało, skoro za pomoc innym karzesz mnie:) pozdrawiam

Edytowano przez Aryu
x

10 minut temu, Aryu napisał:

Skontaktowałem się w tej sprawie prywatnie z członkiem UBT, który nie dał mu unbana, przedstawiłem dowody i porozmawialiśmy na ten temat

Tu jest prawda, kontaktował się ze mną w tej sprawie, wyjasnialem to @Ikaa, lecz niestety napisala mi że byłoby to nie fair w stosunku do innych. Moim zdaniem @Aryu nie złamał regulaminu bo był "Wtajemniczony" w tą sprawę i na moją prosbę napisał w tym temacie.

Możecie się ze mną nie zgodzić każdy ma swoje zdanie spoko rozumiem ale nadal co z tego że był "wtajemniczony" tak czy siak według mnie złamał regulamin bo tak nie jest członkiem ubt ani w wyższej administracji ani nie zbanował tego gracza, więc warn słuszny i nie byłoby tego całego cyrku teraz gdyby się nie wypowiadał nie? No właśnie a że się wypowiedział w dziale gdzie niestety nie powinien to dostał warna i niestety teraz takie cyrki się tu odstawiają ? to by było tyle z mojej strony temat zostaje otwarty czekamy na wypowiedz innych "wtajemniczonych" osób.

Ps. Nigdzie nie widzę w regulaminie że zakaz wypowiadania się w dziale ubt nie dotyczy osób "wtajemniczonych" plus co z tego że to było na prośbę ubt nadal złamałeś regulamin.

Ps #2 narazie nie ma co zamykać czekamy dalej na wypowiedzi 

Zazwyczaj nie wchodzimy sobie z @Ikaa w drogę, ale ja osobiście też ci miałem wlepić za tą wypowiedź warna, ponieważ po 1 ten post nic wielkiego do sprawy nie wniósł, a po 2 to nie twój dział... Z racji, że wczoraj miałem dobry humor, to uznałem, iż tego nie widziałem, lecz warn w 100% słuszny. ;)

Tyle ode mnie. Pozdrawiam i życzę dobrego wieczoru. ;) 

Dobra zamknij ten temat bo widzę że jak do ściany, niepotrzebnie się w ogóle rozpisywałem bo i tak chyba bez zrozumienia dla niektórych a skoro mój post tam nic nie wniósł, że stanąłem w czyjejś obronie to chyba czytanie ze zrozumieniem się kłania, śmiało następnego warna.  

"odpisują/wypowiadają się jedynie osoby, które mają bezpośredni związek z daną sytuacją" Jak widać chyba jestem nieobyty z językiem polskim oraz z definicją słowa "bezpośredni" My bad ; )

Przez In4maTor,

Ja tego nie zamknę i zostawię osobą wyższym. Chyba każdy może mieć swoje zdanie. Tak? Ja napisałem swoje, ty swoje i czekamy na osoby wyższe. ;)

W sumie to @PUTIN ER BEST oraz @In4maTorpowiedzieli już wszystko, co ja bym chciała. Od siebie dodam jedynie to, co pisałam do @'ツ', a mianowicie że gdyby Twój warn został wycofany to byłoby to niesprawiedliwe w stosunku do innych użytkowników, którzy dostali ostrzeżenie w podobny sposób. Na przyszłość wiedz, że JA zawsze twardo trzymam się regulaminu. Każdego traktuje równie surowo i staram się nikomu nie popuszczać. Po coś są te zasady, nie? Jeżeli nie będziesz ich olewał to też nie będzie problemów. Proste :D

9 minut temu, Ikaa napisał:

W sumie to @PUTIN ER BEST oraz @In4maTorpowiedzieli już wszystko, co ja bym chciała. Od siebie dodam jedynie to, co pisałam do @'ツ', a mianowicie że gdyby Twój warn został wycofany to byłoby to niesprawiedliwe w stosunku do innych użytkowników, którzy dostali ostrzeżenie w podobny sposób. Na przyszłość wiedz, że JA zawsze twardo trzymam się regulaminu. Każdego traktuje równie surowo i staram się nikomu nie popuszczać. Po coś są te zasady, nie? Jeżeli nie będziesz ich olewał to też nie będzie problemów. Proste :D

1 godzinę temu, In4maTor napisał:

Zazwyczaj nie wchodzimy sobie z @Ikaa w drogę, ale ja osobiście też ci miałem wlepić za tą wypowiedź warna, ponieważ po 1 ten post nic wielkiego do sprawy nie wniósł, a po 2 to nie twój dział... Z racji, że wczoraj miałem dobry humor, to uznałem, iż tego nie widziałem, lecz warn w 100% słuszny. ;)

Tyle ode mnie. Pozdrawiam i życzę dobrego wieczoru. ;) 

1 godzinę temu, PUTIN ER BEST napisał:

Możecie się ze mną nie zgodzić każdy ma swoje zdanie spoko rozumiem ale nadal co z tego że był "wtajemniczony" tak czy siak według mnie złamał regulamin bo tak nie jest członkiem ubt ani w wyższej administracji ani nie zbanował tego gracza, więc warn słuszny i nie byłoby tego całego cyrku teraz gdyby się nie wypowiadał nie? No właśnie a że się wypowiedział w dziale gdzie niestety nie powinien to dostał warna i niestety teraz takie cyrki się tu odstawiają ? to by było tyle z mojej strony temat zostaje otwarty czekamy na wypowiedz innych "wtajemniczonych" osób.

Ps. Nigdzie nie widzę w regulaminie że zakaz wypowiadania się w dziale ubt nie dotyczy osób "wtajemniczonych" plus co z tego że to było na prośbę ubt nadal złamałeś regulamin.

Ps #2 narazie nie ma co zamykać czekamy dalej na wypowiedzi 

"odpisują/wypowiadają się jedynie osoby, które mają bezpośredni związek z daną sytuacją"

Ale w tej stytuacji mial zwązek z tą sprawą więc nie złamał regulamin. W tej chwili w takim razie ja rowniez prosze o warna. Nie wiem ile macie lat, ale najwidoczniej czytanie ze zrozumieniem się kłania. Jesli ktoś miał ingerencje w danej sprawie to raczej to wchodzi do bezpośredniego związku z sytuacja

Ja powiem tylko tak że nie powinieneś udzielać  odpowiedzi w dziale UBT to nie jest twoja działka, tutaj ma rację @Ikaa @PUTIN ER BEST @In4maTorkażdy jest traktowany równo, więc warn się należał. Skoro się skontaktowałeś z kimś z UBT powinieneś przedstawić mu dana sytuację żeby ją rozpatrzył ponownie. To że komuś pomogłeś masz plusa, ale sam gracz zbanowany powinien zwrócić się do tego co mu nie dał UB. Z mojej strony wszystko. 

2 minuty temu, Wujek Brayan !!! napisał:

Ja powiem tylko tak że nie powinieneś udzielać  odpowiedzi w dziale UBT to nie jest twoja działka, tutaj ma rację @Ikaa @PUTIN ER BEST @In4maTorkażdy jest traktowany równo, więc warn się należał. Skoro się skontaktowałeś z kimś z UBT powinieneś przedstawić mu dana sytuację żeby ją rozpatrzył ponownie. To że komuś pomogłeś masz plusa, ale sam gracz zbanowany powinien zwrócić się do tego co mu nie dał UB. Z mojej strony wszystko. 

Tak zglosil sie do mnie i przedstawił dana sytuacje, ale nadal ja go prosilem o to by napisal wszystko w temacie iż ja nie moglem. W momencie kiedy dyskutowalismy o ssach, kiedy gracz do niego przyszedl o pomoc stał się osobą która posiada związek z tą sprawa

1 minutę temu, 'ツ' napisał:

Tak zglosil sie do mnie i przedstawił dana sytuacje, ale nadal ja go prosilem o to by napisal wszystko w temacie iż ja nie moglem. W momencie kiedy dyskutowalismy o ssach, kiedy gracz do niego przyszedl o pomoc stał się osobą która posiada związek z tą sprawa

Chociaż mógł napisać że ty go poprosiłeś o to lub cię oznaczyć, i wtedy by nic nie było moim zdaniem. nie będę tutaj spamił tyle w temacie :)

5 minut temu, Wujek Brayan !!! napisał:

Chociaż mógł napisać że ty go poprosiłeś o to lub cię oznaczyć, i wtedy by nic nie było moim zdaniem. nie będę tutaj spamił tyle w temacie :)

@Wujek Brayan !!! naprawde rządacie takich śmieci jak oznaczenie? Wtedy nic by to nadal nie zmienilo bo przeciez nie jest w UBT. A jeśli jest z tym problem, zaraz dodam notatke do jego postu ze ja go poprosilem o wypowiedzneie sie bo nie moglem to cos zmieni? Wydaje mi się że nie

@@Edit:

Napisalem notatkę, czekam w takim razie na unwarna dla @Aryu

Edytowano przez 'ツ'

To może sprecyzujcie lepiej ten punkt "4.14. W dziale "Odwołania od bana" oraz "Skargi" odpisują/wypowiadają się jedynie osoby, które mają bezpośredni związek z daną sytuacją (nie dotyczy to UB Team oraz Administracji forum)." i co według was oznacza słowo "bezpośredni związek" bo ma ono parę znaczeń i widzę że odbieracie je tak jak wam się podoba. Ale ok, zrozumiałem, to moja wina i gdy następnym razem ktoś mnie poprosi o pomoc to mu odpowiem, wybacz ban to ban musisz znaleźć inną sieć, zamiast mu pomóc żeby nadal był u nas:) Tyle w temacie

EDIT; Bym zapomniał, idąc waszym tokiem rozumowania, musiałem być przy tym na serwerze jak dostał te SS'y bo na pewno by to niesamowicie wiele zmieniło:)

Edytowano przez Aryu
x

Nie chcę mi się rozpisywać, mecz leci :D

Zacznijmy od tego, że Aryu wypowiedział się w drugiej prośbie o UB tamtego gracza. Mogę się założyć, że gdyby nie jego inicjatywa to UB by nie było, bo po prostu temat zostałby natychmiastowo przez kogoś zamknięty (była nawet ostatnio taka sytuacja, a dodam jeszcze że chcieliście banować na forum "cziterów"). A czy miał jakiś związek z prośbą o UB? - jakiś tam miał.

Porównałbym to do polskiej drogówki - są policjanci którzy dadzą mandat za przekroczenie prędkości o 5km/h a niektórzy nie zwrócą nawet uwagi na takie "przewinienie".

Czy w tym wypadku należał się warn - według mnie NIE. 

Ok ja to podsumuje, rozmawiamy tu o znaczenia słowa "bezpośredni związek", a może porozmawiajmy jak kto rozumie? bo dla mnie oznacza to ktoś brał bezpośredni udział, jak zderzają się dwa samochody to świadek zdarzenia albo osoba która pomaga nie brała bezpośredniego udziału w zdarzeniu, a więc @Aryu nie brałeś bezpośredniego udziału w całym zajściu, i nie powinieneś się wypowiadać mimo tego że ktoś cię tam prosił o wypowiedz, osobami upoważnionymi do wypowiedzi w tym momencie byli admin który banował, gracz który dostał bana, członkowie ubt a także administracja czyli osoby które mają odpowiednie prawa do ściągnięcia takowego bana.

Dalej, czy warn był słuszny względem regulaminu tak, ale zważywszy na to jaki było twoje zaangażowanie w pomoc temu użytkownikowi powinieneś dostać upomnienie w postaci słownej a nie od razu warna, ze tak zacytuje jednego mądrego człowieka "Porównałbym to do polskiej drogówki - są policjanci którzy dadzą mandat za przekroczenie prędkości o 5km/h a niektórzy nie zwrócą nawet uwagi na takie "przewinienie".".

Tak wiec w dniu dzisiejszy warn zostaje zdjęty, ale dostajesz upomnienie na przyszłość ode mnie abyś nie wypowiadał się w działach w których nie powinieneś, możesz pomagać użytkownikom ale niech to oni się starają wyciągnąć tą sprawę.

Pozdrawiam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

Partnerzy