Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
In4maTor

[Q&A] #15 szancuN^!™

Polecane posty

q&a.png

Witam!

Chciałbym, Was zaprosić do kolejnego odcinka Q&A. 

W ostatnim Q&A @Aryu nominował niedoszłego członka UB Team @szancuN^!™ i to do niego będą skierowane pytania w tym odcinku Q&A

Regulamin działu znajdziecie ---->> Tutaj

Wzór Pytań/Odpowiedzi znajdziecie ----->> Tutaj

Czas na zadawanie pytań macie do 12.01.2019 do godziny 20:00

Więc zaczynamy!

1. Gdybyś spotkał siebie sprzed 5 lat co byś sobie powiedział?
2. Co byś zrobił, gdyby jutra miało nie być?
3. Czemu tak dużo przeklinasz?
4. Podoba CI się forum cs-harnas.pl?
5. Czym palisz w piecu?
6. Jak daleko chodzisz po drewno?
7. Czy kanapa na której masz zdjęcie to Twoje łóżko?
8. Fajne skarpetki, gdzie można takie dostać?
9. Czy stosujesz jakąś dietę?
10. Od czego tak przytyłeś??
11. Chorujesz na coś?
12. Fajny rower, skaczesz coś?
13. Dlaczego się podlizujesz tak na SB?
14. Czemu nie dostałeś się do UBT?
15. Czym sugerowałeś się, dając sobie nick F1, jesteś taki szybki:)?
16. Fajny grzejnik koło PC, czy jest żeliwny?
17. Masz z kimś spine na cs-harnas.pl ?
18. Kto Cie nauczył SGSów w CS 1.6?
19. Grałeś kiedyś w ESL?
20. Czy Twój brat będzie grał na DD2 #2?
21. Szczerze, kto według Ciebie gra najlepiej na DD2 #2 podaj swoje top 3, nie możesz wymienić siebie.
22. Czerpiesz satysfakcję z bycia adminem?
23. Co Cie najbardziej denerwuje w byciu adminem?
24. Czy masz zamiar już zostać na stałe na cs-harnas.pl ?
25. Masz ochotę odpowiadać na pytania w Q&A?
26. Chciałbyś żebym założył nowe konto z VPN i zadał Ci kolejne 50 pytań?
27. Jeśli mógłbyś wrócić do jakiejś chwili w swoim życiu co by to było?
28. Miałeś kiedyś dziewczynę/chłopaka ?
29. Czym się interesujesz?
30. Masz jakiś ulubiony cytat?
31. O czym marzysz?
32. Czy masz jakieś złe nawyki i czy chciałbyś się ich pozbyć?
33. Masz wielu znajomych?
34. Masz przyjaciela?
35. Według Ciebie na co szkoda czasu w życiu?
36. Czego boisz się najbardziej?
37. Pijesz alkohol?
38. Gdybyś mógł mieszkać w dowolnym kraju na świecie, jaki to byłby kraj?
39. Co byś zrobił gdybyś wygrał 10 milionów dolarów?
40. Twoja ulubiona marka samochodu?
41. Jesteś dobry czy zły?
42. Jakie dziwne kombinacje odnośnie jedzenia lubisz?
43. Cieszysz się, że zadałem w miarę normalne pytania?
44. Z kim masz najlepszy kontakt z cs-harnas.pl ?
45. Kogo planujesz nominować do następnego Q&A?
46. Myślisz, że dobrze grasz w csa?
47. Dlaczego używasz innego nicku na forum niż w grze?
48. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
49. Serio myślałeś, że nie nominuje Cię do tego Q&A ??
50. Zdajesz sobie sprawę, że to jeszcze nie koniec i dopiero się rozkręcam ?

Edytowano przez Aryu
x)

51. Kogo następnego nominujesz?
52. Jak trafiłeś na cs-harnaś?
53. Na czym oblałeś test UBT?

54. Planujesz pisać podanie jeszcze raz?
55.1. Miałeś kiedyś swój serwer?
55.2. Jaki był, to mod?

56. Dlaczego w grze, masz nick "F1"?

57.1. Skąd pomysł na poprzedni nick na forum?
57.2. A aktualny?
58. Jakie masz plany na przyszłość?

59. Ile masz lat?

60. Jak masz na imię?

61. Cieszysz się, że ci tyle pytań piszę? :DD

62. Chce ci się na wszystkie pytania odpowiadać?

63. Co lubiłeś robić, gdy byłeś dzieckiem?
64. Jak myślisz, dobrze sprawuje swój obowiązek na forum?

65. Co byś chciał zmienić na forum?

66. Jaki serwer chciałbyś ujrzeć na forum?

67.1. Jaką masz prace?
67.2. Lubisz ją?

68. Kim chciałeś być w dzieciństwie?

1. Gdybyś spotkał siebie sprzed 5 lat co byś sobie powiedział? >> Zacznij żyć dla siebie - inni nie doceniają poświęcenia uważając dobroć za oznakę słabości.
2. Co byś zrobił, gdyby jutra miało nie być? >> Szczerze ucieszył bym się bo bym nie musiał iść do szkoły xdddd
3. Czemu tak dużo przeklinasz? >> Szczerze sam nie wiem dlaczego tak dużo przeklinam może to z nerwów :)
4. Podoba CI się forum cs-harnas.pl? >> Pewnie że mi się podoba zostaje tu na stałe :D
5. Czym palisz w piecu? >> No oczywiście że drewnem xddd
6. Jak daleko chodzisz po drewno? >> Po drewno no mam z jakieś 200M więc jakoś daję radę :D
7. Czy kanapa na której masz zdjęcie to Twoje łóżko? >> Nie to nie jest moje łóżko tylko mojej mamy bo to u niej w pokoju zdjęcie zostało zrobionę:D 
8. Fajne skarpetki, gdzie można takie dostać? >> Martesport polecam fajne skarpetyki tylko za  10zł xddd :D
9. Czy stosujesz jakąś dietę? >> Nie niestosuję bo nie
10. Od czego tak przytyłeś?? >> hmm no kiedyś chodziłem do OHP no i niestety tam przytyłem i żałuję tego ;/
11. Chorujesz na coś? >> Nie nie choruję na nic i się z tego bardzo cieszę :)
12. Fajny rower, skaczesz coś? >> Kiedyś skakałem ale już nie skacze bo rower został sprzedany już dawno 
13. Dlaczego się podlizujesz tak na SB? >> Ja się nie podlizuję tylko jestem bardzo miłym i grzecznym człowiekiem miętusie 
14. Czemu nie dostałeś się do UBT? >> Nie dostałem się do UBT no bo wiesz czułem się jak w szkole stres jak bym pisał jakiś sprawdzian xddd
15. Czym sugerowałeś się, dając sobie nick F1, jesteś taki szybki:)? >> Bo jestem szybki jak Formuła 1 :D
16. Fajny grzejnik koło PC, czy jest żeliwny? >> Nie wiem czy jest żeliwny xd grzejnik jak grzejnik ma grzać w domu i tyle xd :D
17. Masz z kimś spine na cs-harnas.pl ? >> No raczej chyba nie mam nie jestem pewien ale w każdej chwili mogę mieć z tb  :)xdd
18. Kto Cie nauczył SGSów w CS 1.6? >> Sam się uczyłem kilka godzinek na DR albo na Surfach i idzię się nauczyć 
19. Grałeś kiedyś w ESL? >> Nie nie grałem bo jestem za słaby więc nawet nie chciał bym
20. Czy Twój brat będzie grał na DD2 #2? >> Nie niebędzie grać bo nie ma czasu 
21. Szczerze, kto według Ciebie gra najlepiej na DD2 #2 podaj swoje top 3, nie możesz wymienić siebie. >> o Boszee 1.KILLER MACHINE 2. Kira Yamoto 3.disco Aryu
22. Czerpiesz satysfakcję z bycia adminem? >> Nie nie czerpię z tego satysfakcji :)
23. Co Cie najbardziej denerwuje w byciu adminem? >> Dużo by tu wypisywać ale wypiszę tylko jedno .. :DNajbardziej mnie denerwują osóby które naprawdę zgłaszają cziterów zamiast na U@ to na sayu piszą.
24. Czy masz zamiar już zostać na stałe na cs-harnas.pl ? >> Pewnie już napisałem w jakimś podaniu że zostaje na stałe 
25. Masz ochotę odpowiadać na pytania w Q&A? >> Nie Niemiałem ochoty odpowiadać na te pytania ale no muszę i chcę żebyście wiedzieli coś o mnie :D
26. Chciałbyś żebym założył nowe konto z VPN i zadał Ci kolejne 50 pytań? >> Nie niechciał bym bo jak byś to zrobił na rzadno pytanie bym nie miał zamiaru odpowiadać
27. Jeśli mógłbyś wrócić do jakiejś chwili w swoim życiu co by to było? >> Oj nie pamiętam dużo bardzo ciekawych chwil było ale chyba to tej chwili kiedy poznałem dziewczynę <3333
28. Miałeś kiedyś dziewczynę/chłopaka ? >> Tak miałem  kiedyś dziewczynę ;/
29. Czym się interesujesz? >> Piłką Nożna chociaż rzadko co w nią gram już 
30. Masz jakiś ulubiony cytat? >> Nie Nie mam żadnego cytatu ulubionego
31. O czym marzysz? >> O tym żeby mieć już 18 lat :D xdddd
32. Czy masz jakieś złe nawyki i czy chciałbyś się ich pozbyć? >> Raczej nie mam złych nawyków a jak je mam to raczej sam nie wiem o nich xd :D
33. Masz wielu znajomych? >> pewnie że mam dużo znajomych <3
34. Masz przyjaciela? >> Mam przyjaciółki którę kocham jak siostry <3
35. Według Ciebie na co szkoda czasu w życiu? >> Na oczekiwanie od innych, że się zmienią i czekanie aż to nastąpi, by ruszyć ze swoim życiem
36. Czego boisz się najbardziej? >> Dzików 
37. Pijesz alkohol? >> Pewnie że Pije :)
38. Gdybyś mógł mieszkać w dowolnym kraju na świecie, jaki to byłby kraj? >> Hiszpania ?
39. Co byś zrobił gdybyś wygrał 10 milionów dolarów? >> Pewnie bym się ucieszył ale mam jedno słowo Pieniądze to nie wszystko :)Rodzina dla mnie najbardziej się liczy 
40. Twoja ulubiona marka samochodu? >> BWM
41. Jesteś dobry czy zły? >> Raczej Dobry 
42. Jakie dziwne kombinacje odnośnie jedzenia lubisz? >> placki ziemniaczane z cukrem 
43. Cieszysz się, że zadałem w miarę normalne pytania? >> Nie niecieszę się i mam nadzieje że następnego razu nie będzie 
44. Z kim masz najlepszy kontakt z cs-harnas.pl ? >> Z Aryu chyba bo z nikim innym nie piszę prawie xddd 
45. Kogo planujesz nominować do następnego Q&A? >> Tego to jeszcze sam nie wiem kogo nominuję 
46. Myślisz, że dobrze grasz w csa? >> Myślę że tak
47. Dlaczego używasz innego nicku na forum niż w grze? >> Bo mi się tak podoba lubię jak ludzie nie wiedzą jaki mam nick na forum :D
48. Chciałbyś kogoś pozdrowić? >> Pewnie Pozdrawiam moją mame xddd żartuje Pozdrawiam hmm Całą Sieć Harnasia !!!!!
49. Serio myślałeś, że nie nominuje Cię do tego Q&A ??? >> Serio tak myślałem dałem się nabrać xd 
50. Zdajesz sobie sprawę, że to jeszcze nie koniec i dopiero się rozkręcam51. >> Pewnie że zdaję sobie z tego sprawę xdd :D
51. Kogo następnego nominujesz? >> Jak napisałem jeszcze nie wiem kogo nominuję 
52. Jak trafiłeś na cs-harnaś? >> Dzięki Mlodszemu Bebnowi
53. Na czym oblałeś test UBT? >> no oczywiście że na Ssach wiesz taki stresik jak w szkole pierwszy raz normalnie xdd
54. Planujesz pisać podanie jeszcze raz? >> Hmm jak narazie to muszę znajść więcej czasu żeby i pilnować serwera ale Pewnie że Planuję ja się nigdy nie poddaję 
55.1. Miałeś kiedyś swój serwer? >> Nie niemiałem ale byłem tylko opiekunem serwera 
55.2. Jaki był, to mod? >> 4Maps 
56. Dlaczego w grze, masz nick "F1"? >> Bo jestem szybki niczym formuła jeden a tak naprawdę chciałem jakiś krótki nick mieć więc wiesz pod F1 mam wh no i ten nicki F1.
57.1. Skąd pomysł na poprzedni nick na forum? >> ahh Lord Kruszwil bo oglądam jego filmiki codziennie no i tak wyszło xdd :D
57.2. A aktualny? >> A tak jakoś mi wpadło na szybko i taki mam :D
58. Jakie masz plany na przyszłość? >> Ło mam bardzo dużo planów ale najbardziej mi się podoba Plan żeby założyć Rodzinę <3
59. Ile masz lat? 17 w pażdzierniku 18 
60. Jak masz na imię? Kuba 
61. Cieszysz się, że ci tyle pytań piszę? :DD>> Nie niecieszę się serio pierwszy raz tyle pytań widzę do mnie xdd :D
62. Chce ci się na wszystkie pytania odpowiadać? >> Nie niechce mi się :D
63. Co lubiłeś robić, gdy byłeś dzieckiem? >> hmm Bawić się w strzelanego z kolegami xdd :D
64. Jak myślisz, dobrze sprawuje swój obowiązek na forum? >> Chyba tak nie mi to oceniać :D
65. Co byś chciał zmienić na forum? >> Nic bym nie chciał zmienić bo nie ma co <3:D
66. Jaki serwer chciałbyś ujrzeć na forum? >>  CS GO MOD 1.6
67.1. Jaką masz prace? >> chodzę do szkoły jeszcze ?
67.2. Lubisz ją? >> Szkołe pewnie że nie xddd : D Pracy jeszcze nie mam 
68. Kim chciałeś być w dzieciństwie? >> Zawsze chciałem Zostać tym Batmanem <3:D 

W późniejszej wiadomości @szancuN^!™ zadeklarował, iż nominuję największego miętusa @PtasznikGS

Przez PtasznikGS ,

Wybacz że nie odpowiedziałem ale mam robotę i do końca tyqodnia muszę się wyrobić =/

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

Partnerzy