Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Harvey

PashaBiceps otwiera kanał na YouTube

Polecane posty

5BmR9KQ.png

 

Papito otwiera swój własny kanał na YouTube, czyli spekulacje na temat dalszej kariery Jarosława sprawdziły się. Zapraszam do lektury.

 

W dniu dzisiejszym w platformie YouTube pojawił się filmik zatytułowany "PashaBiceps - TRUE STORY MY FRIEND!". O dziwo, autorem 3 minutowego spektaklu piekarskiego jest sam Pasha, który zachęca swoich widzów do przemyślanego planowania życia. Poucza, aby nie wciągać się wyłącznie w wirtualną rozgrywkę i wskazuje, że należy zadbać o swój przyszły byt. Czyżby Jarosław chciał w ten sposób przekazać tematykę swojego kanału? Miejmy nadzieje, że pozostanie on oddany streamowaniu swoich poczynań w CS:GO, chociaż Vlog w wersji Papito może być ciekawym i interesującym materiałem. 

 

v68za7I.png

 

 

Papito nie musiał długo czekać na odzew swoich widzów. Blisko o 18:45 pojawiły się pierwsze ślady kanału, a zebrał on już blisko 5 tys. subskrybentów w przeciągu jednej godziny. Również możemy zauważyć liczne komentarze, które ciepło przyjęły podjętą strategię Jarosława. Nie mogło zabraknąć jednego ze znanych komentatorów e-sportowych, którym jest Izak. Do tego dołączył się również piekarz, ale świeżutkich informacji e-sportowych Rito. Poniżej możecie zobaczyć ich wypowiedzi pod pierwszym filmem naszego rodaka. 

 

Link do kanału: Kliknij, aby się przenieść.

 

kef2cyV.png

Opracowanie własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

Partnerzy

×