Skocz do zawartości
RADOM

Skarga Joker|ADI

Polecane posty

1. Nick podczas gry:Radom
2. Data i godzina zdarzenia:okolo 23;09/23;11
3. Nick admin na którego chcesz złożyć skargę: JOKER ADI
4. Opis sytuacji: Gram Akce sam na resztę, rotuje z BS B ide przez TT spawn dostaje KICKA BEZ POWODU, Widać ze admin nie zna Regulaminu i nie stosuje się do niego prowokuje swoim zachowaniem  przyczepił się ogólnie do kilku osób (w tym Mnie)  to tak w Skrócie 

CO MAM NA MYŚLI MÓWIĄC NIE ZNA REGULAMINU : https://cs-harnas.pl/topic/10568-resp-tt-do-130/

5. Dowody ( postać ssów, demka itp.): LINK DO DEMKA http://d1.hltv.org.pl/srv55452/HLTV-1901102304-de_dust2.dem.zip

5;49 Zaczyna Się Wyżej wspomniana Akcja 

^

|

|  W tym okresie czasu zabijam Kilku GRACZY 

|

6;41 Ide W strone TT SPAWNU Rotując Na A Nie KAMIE NA SPAWNE tylko IDE DALEJ 

6;47 DOstaJE BEZPRAWNEGO KICKA 

6. Świadkowie zdarzenia: Myślę ze Ci co byli na serwerze po Stronie TT 

Domagam Się Kary dla Admina !!!

Dla mnie sprawa wyglądała trochę inaczej po co cofasz się na resp tt a nie napierasz na b ? Całą rundę napierałeś na b i pod koniec rundy uciekałeś na respa tylko po to żeby napierać na a ? Druga rzecz - cele których nie wykonywałeś.. Dostałeś tylko i wyłącznie kick'a a nie bana więc to że postarałeś sie w napisaniu skargi nie znaczy że mam dostać jakąś kare :) To nie Ty czytałeś jak wszyscy piszą na sey'u "cele" "co on robi" i pare innych rzeczy :) podsumując - kick za resp - miałem prawo znajdowałeś się na nim a nie powineś. Pozdrawiam.
EDIT : "
RESP TT jest do 1:30 po tym czasie mogą wyrzucić was admini gdy będziecie na czerwonym polu" przebywałeś na czerwonym polu wiec o co Ci chodzi?

Edytowano przez JOKER|ADI

Po 1.Naucz się regulaminu i pogadamy a dlaczego cofalem się na respa żeby przeżyć i zabic innych (obejrzyj demko)

Po 2. nie zamierzam iść ja bo bez mózgu na b i ginąć bezpośrednio 

Po 3. Mam prawo rotowac z b A TY WTEDY NIE MASZ PRAWA DAĆ MI KICKA ANI ŻADNEJ KARY

Po 4. Co mnie obchodzą Co piszą na seju jesteś admin i ty musisz to czytać ja nie, nie łamalem regulaminu  WIĘC NIE MASZ PRAWA DAĆ MI KARY JEZLI NAWET ONI TEGO CHCĄ 

Po 5. Cele to jest ALBO PAKA ALBO WYELIMINOWANIE DRUŻYNY PRZECIWNEJ kiedy nie ma już czasu na położenie bomby jak w tym co robiłem (2 było na plecach dlatego szedłem na a) 

Po 6. Jakbyś nie zauważyłem szedłem w stronę paki bo lezela gdzieś w stronę a  

Po 7. Nie zasłania się czymś czym nie masz racji 

PS. Zdobac trochę doświadczenia i się dopiero wypowiedz ;] 

Informacja która wstawiłes jest dla osób które stają bądź kampia na respie ja rotowalem się i starałem ugrać rundę rotujac WIĘC MIAŁEM PRAWO PRZEJŚĆ PRZEZ SPWAN TT

Edytowano przez RADOM

Obejrzałem demko, według mnie niesłuszny kick, @RADOM został sam na prawie całe CT, miał bardzo dużo czasu bo ponad minute, chciał najpierw wystrzelać na spokojnie wszystkich CT którzy go pushowali, miał dobrą pozycję i mało HP, potem po prostu chciał przerotować gdzie indziej bo CT wiedziało że jest przed B i z taką ilościa HP na pewno by nic nie ugrał, także podjął dobrą decyzje bo sam bym tak zrobił jak on. @JOKER|ADI no niestety w tym przypadku nie masz racji, ale przecież nic wielkiego się nie stało. @RADOM według mnie @JOKER|ADI nie popełnił jakiegoś karygodnego czynu żeby został jakoś wielce przez to ukarany, popełnił błąd i tyle nic wielkiego się nie stało, dostałeś tylko kicka i już.  Jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma prawo się pomylić. 

EDIT: Nie jestem do końca pewien, czy miałem prawo się tu wypowiedzieć a jeżeli nie mogłem, to proszę nie dawać mi ostrzeżenia, tylko usunąć post bo nie jestem pewien jak to wygląda, wybaczcie jeśli nie mogłem tutaj nic napisać, moja wina.

Edytowano przez Aryu
XXX

Przez Ikaa,

Ostrzeżenie słowne. Ten jeden, jedyny raz.

@Aryu Zgadzam Się z Tym Lecz Kiedy mowie adminowi ze nie ma racji , ON twierdzi że ma (chciałem Mu UDOWODNIĆ ze jest w błędzie ) i udowodnić druga rzecz czyli brak znajomości regulaminu Admina @JOKER|ADI  i ze admin Ma SIe za "GURU" i robi co chce lub co każą mu na say-u ;)

Edytowano przez RADOM

@RADOM regulamin znam wiec nie mów za mnie ze go nie znam :) to po pierwsze po drugie nie dałem Ci kary bo "ktoś chcial" tylko dalem Ci tą kare bo tak ja zadecydowałem będąc adminem na serwerze i pilnując porządku :)  Tłumacząc "szedłem do paki" równie dobrze mogłeś iść na 10 innych sposobów :) a 3 jakbyś chciał wiedzieć zobaczyłem sobie demko :) Nie będę dalej komentował tego postu by uniknąć spamu - Czekam na decyzje Administracji :) 

@JOKER|ADI  jedyny jeqo błąd to brak powodu kicka ( czasami sam tak kickuje jak stoja afk bez powodu kicka bo dłuqo sie szuka w menu ) Temat jest o bzdurę i powinien być natychmiastowo zamknięty . @RADOM  każdemu się może zdarzyć , a takieqo kicka moqłeś dostać np za nie wykonywanie celów mapy . Wielka burza o nic . 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Partnerzy