Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
loil.

LucQy CwelTeam - Cała prawda o tym człowieku

Polecane posty

Witam. Jestia em graczem CS 1.6 od wielu wielu lat.

Wiele łączy/łączyło mnie z tą grą. Na pierwszej sieci serwerów zarejestrowałem się w 2013. Wtedy jeszcze nie znałem takiego słowa jak "DDOS" albo

"Hacking". Ale z biegiem lat grania w Counter Strikea i głębszego zapatrywania się w fora internetowe zacząłem poznawać znaczenia tych słów. Pewnego

razu trafiłem na sieć serwerów, która już nie istnieje ale z tego co widzę szykuję się reaktywacja. Żeby nie reklamować nazwe ją działka P. Zacząłem grywać

na tamtejszych serwerach, poznałem pare pozytywnych ludzi z którymi myślałem o założeniu własnego forum Csowego. Wszystko by było fajnie, gdyby

administracja która wtedy tam była nie miała, aż takiego bólu dupki, że chcemy odejść i założyć coś własnego. Gdy już wykupiliśmy tą stronę, zamówiliśmy styl

i kupiliśmy 2 pierwsze serwery CS i serwer TS3. Żaden z nas nie miał zielonego pojęcia o prowadzeniu stronki. Ta sielanka trwała 5 dni, mieliśmy technika z

działki - P, który miał nam pomagać. Zaczęły się na nad DDOsy, aż po paru dniach od tej pory kiedy z działki - P, poszły groźby w naszą stronę od

tamtejszego Moderatora. Noi nasza strona została "Zhakowana" przez Mordateam. Zhakowaniem bym tego teraz nie nazwał na pewno, bo Ci życiowi

nieudacznicy podmienili nam tylko index i coś tam poblokowali i trzeba było robić backupa. Ale z czasem ekipa się rozpadła i hajs poszedł w błoto. Ludzie

stamtąd pisali, że za atakiem stał pan Rafał Z. "Lucqy", a przez fanów nazywany grubasem ze smalcem na włosach. Wbiłem z moim kolegą który był

właścicielem naszej stronki na boomts3.pl . Serwer ts3 lakiego. Wtedy poznałem największe ścierwo w całym wirtualnym świecie. Przechwalał się jaki to z

niego haker, kazał czytać to co o nim piszą na pecetowiczu itp. Ale ździwiło mnie to, że ten gość powiedział, że to nie on za tym stoi i brzmiało to całkiem

jak szczere słowo i mu uwierzyliśmy. Nie straszył nas DDosami ani nic, wydawał się spoko gościem. Trafiłem znowu na niego w 2018, po  2 latach. Robiłem

kolejne forum z moimi kolegami, podczas grania na serwerze ktoś z jego ekipy zmienił nazwe serwera na "Zapraszam na ts-****.pl". Jako admin wszedłem

tam z ciekawości ździwiony tą akcją, wchodze do poczekalni i szukam kanału administracji. W tamtym momencie kiedy przejechałem palcem po scrollu do

góry, zobaczyłem ten nick. Osoby która nie posiada żadnych przyjaciół w życiu realnym. Siedział wtedy z jedynymi swoimi kolegami na kanale. Po

rozmowie z nim wyszedłem z jego Tsa i nagle widzę, że  pojawia się na tsie mojego kolegi << z Dagossem >>, któremu zmienił nazwe serwera CS.

Okazuje się, że panowie się znali z tych samych czasów co ja poznałem tego ot pana. Siedzimy na kanale dla administracji ja-Laki-Dagoss-i jeszcze 3 moich

znajomych. Laki zaczyna nam grozić, że nas wypierdzieli, a jedyne co zrobił to zlagował stronkę na 3 minuty. Potem zaczął proponować kupno jego

"MASZYNEK DO DDOSÓW", co najlepsze - po promocyjnej cenie 30zł za skrypty które można znaleźć w sieci za darmo z instrukcją instalacji na windowsie.
Ale niestety kupiłem od niego takową nie ogarniając jeszcze tematu. Nie twierdze, że teraz też ogarniam ale się przekonałem dopiero po następnym pół

roku kim jest ten człowiek. Więc przechodząc do sedna. Pisałem z nim na facebooku od miesiąca, propnował mi sprzedaż swojej maszyny. Zapłaciłem mu,

nic nie dostałem. Zgrywał chojraka przez messenger, a w rzeczywistości gość nie podnosi dupy z fotela i nie bierze rąk z klawiatury. Jestem głupim

ch**jem, że nawiązywałem z nim taką współpracę na początku, a teraz mu uwierzyłem w to, że mi sprzeda jakieś skrypty ale ludzie uczą się na błędach. Piszę

to, żeby was przestrzec i naprostować trochę prawdę o tym niby wielkim hakerze. W rzeczywistości wszystkie te akcje z hackingiem były z pomocą jego

kolegów z internetu. Sam koleś by nawet chleba masłem nie posmarował. Typek ma nawet w swojej nazwie na fb podany swój nick xD. Na jego profilu na facebooku pod jego postem w którym udostępnia link do swojej nowej strony z ekipą e-fragers, napisałem co o nim myślę. Usunął komentarze, bo pod moim jednym szczerym wpisem wielu ludzi miało takie samo zdanie. Później napisał do mnie na pw i zaczął kozaczyć, więc odrzekłem mu, że możemy się spotkać u niego w Starachowicach. Jego adres mam zresztą z tej stronki. Nic więcej do dodania nie mam. W skrócie - Poznałem typka który niby wiele potrafił, więc kupiłem od niego jego zabawkę, po zrozumieniu pewnych spraw doszedłem do wniosku, że to zwykły gość który woził się na czyiś plecach i dzięki temu zawdzięcza swoją złą sławę którą się szczyci każdego dnia kiedy włącza komputer i przestrzegam przed nim wszystkich. Taki śmieć się nie zmienia, a co do tej jego nowej stronki to każdy szanujący się człowiek nie zarejestruje się tam, bo wyleci stamtąd z hukiem i problemami z siecią. Dodatkowo jak ktoś nie wie koleś sobie założył nowy team. "Heppateam" i ma swój fanpage na fb. Śmiechuwarte jest to co ten typek odwala.

image.thumb.png.4263d07530fcd404357c3305a3c9c05b.png

Ale po co ty nas przed nim przestrzegasz? :D przecie wiadomo że Rafałek to gruby cwel bez życia i kolegów, sam byłem adminem serwera na efrajersach więc wiem jak tam było, wiem co się odjaniepawlało, on sam nic nigdy nie zrobił jedynie co potrafi robić to straszyć i pokazywać jaki jest mocny w gębie, a co do heppateam to też nie mam słów ta sama metoda działania, włamują się na dziurawe fora ale do nas jakoś się nie śpieszą z włamaniem, czyżby coś lub ktoś ich powstrzymywało? Możliwe nie mi to oceniać ale spoko :)

Gruby to człowiek wielu talentów. Bezrobotny 25 letni prostak który dalej żyje na garnuszku matki, a jedynie czego się w życiu dorobił to 2 par dresów, tłustych i brudnych włosów, i jakiegoś guza którego miał na ryju :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...