Skocz do zawartości
Gość

Zmiany w Strukturze i Funkcjonowaniu Zespołu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jak wiecie zaszły kadrowe zmiany i nasza administracja wygląda trochę inaczej, a mianowicie w pierwszej kolejności chciałbym podziękować @Grzechu za wsparcie i poinformować Was oficjalnie o jego (mam nadzieję czasowej) rezygnacji z funkcji  Administratora ds. Promocji i Rozwoju Sieci.

Aby zachować prawidłowe działanie administracji, została przeprowadzona modyfikacja stanowisk, która przedstawia się następująco.

 

Z dniem 20 grudnia 2019 r. 
@Ikaa, obecnie Administrator  ds. Promocji i Rozwoju , zostanie nowym Administratorem ds. Personelu i Rekrutacji, obejmując kierownictwo nad
wszystkimi osobami, które zajmują się sprawami związanymi z moderowaniem i tworzeniem nowych treści na forum oraz wybranymi sprawującymi opiekę nad bezpieczeństwem poprzez AMXBans sieci, jak również zajmie się zarządzaniem wszelakimi procesami rekrutacyjnymi odnoszącymi się w głównej mierze do forum. 
Zespół jej podległy  będzie  zorganizowany tak, by gwarantować stabilność i porządek na forum, a w jego skład wejdą grupy takie jak  Moderator, UBTeam, Redaktor i Grafik 

@In4maTor , który jest teraz Administratorem ds. Serwerów Społeczności, zostanie Administratorem ds. Organizacyjnych i Współpracy. Pokieruje on ogółem działalności związanej z pozyskiwaniem i obsługą serwerów multiplayer.  Do jego obowiązków należał będzie również nadzór nad wprowadzaniem przez sieć  innowacyjnych rozwiązań pozwalających rozwinąć projekt. 
Zespół pracujący z nowym Administratorem ds. Organizacyjnych i Współpracy składać się będzie z takich grup jak Właściciel Serwera, Opiekun Serwera oraz Admin Serwera

 

Dodatkowo  decyzją Administracji na funkcję moderatora została powołana osoba deklarująca chęć pomocy dla forum, dodatkowo znana nam Administratorom.

Także witamy w szeregach moderatorów @Jan Kuptz i życzymy mu owocnej pracy.

 

Kończąc już tą dzisiejszą wiadomość pragnę poinformować o jeszcze jednej zmianie, być może gwarantującej wzrost, mianowicie nasza redakcja zostaje otwarta, dzięki chęci ze strony @LuziK., który to zgodził się zająć naszą redakcją.
Liczymy na owocną współpracę. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na nowych, a przede wszystkim bardzo odpowiedzialnych stanowiskach.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Partnerzy

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...