Skocz do zawartości
Gość

Wesołych Świąt 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

image.png

Witajcie drodzy użytkownicy! 

Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole. Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść.  Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia. To noc wyjątkowa, jedyna, niepowtarzalna noc Bożego Narodzenia.

Nadchodząca Wigilia to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. 
Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro. Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery. Aby te święta, a także cały nadchodzący rok upływał Wam w harmonii i zadumie, by nigdy nie zabrakło Wam ciepła drugiej osoby, a każdy dzień był pełen niezapomnianych chwil a przede wszystkim tych spędzonych na naszych serwerach. 

Wszystkiego czego tylko potrzebujecie w te święta  życzy Wam wszystkim Administracja CS-Harnas.pl 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli ja mogę dorzucić swoje życzenia to ja nie życzę wam zdrowia szczęścia pomyślności tylko kasy chlania i ruchania bo jak jest ruchanie to jest zdrowie jak jest chlanie to jest szczęście a jak jest kasa to i jest pomyślność :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Partnerzy

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...