Skocz do zawartości
Gość

Gotowi na rewolucję

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witajcie bardzo serdecznie drodzy użytkownicy naszego forum! 
Być może obiło Wam się o uszy, że CS-Harnas zostaje zamknięty, że wszystko idzie źle, że problemy techniczne nas przerastają..

Otóż nie! 
Nic nas nie ogranicza,  a sieć jest nadal rozwijana, gdyż Harnas jest dla nas wszystkich ważny i będziemy tutaj do ostatniego użytkownika. Żaden problem techniczny nas nie powstrzyma i działamy dalej. 

 

Najważniejszą sprawą jest to, że zmieniliśmy hosting, naszym zdaniem jedynym słusznym wyjściem było przejście na Host Fox, który gwarantuje nam stabilność i dobrą ofertę hostingową.  
Serdecznie polecamy ten hosting i zachęcamy do współpracy z tym profesjonalnym usługodawcą! 

 

Dodatkowo zostały rozwiązane problemy z AMXBans, mamy nadzieję, że wszystkie potrzebne funkcje umożliwiające pracę adminów na serwerach od teraz będą działać poprawnie i bez żadnych przeszkód serwery będą chronione przed cheaterami. 
CS-Harnas gotowy na rewolucję!

 

W zaktualizowanej na 2020 roku Strategii, budowa wartości i ludzie niezmiennie pozostają filarami rozwoju w perspektywie następnych lat działalności. Potrzeba aktualizacji wystąpiła z uwagi na wysoką zmienność czynników oraz potrzebę przedstawienia wartości docelowych na kolejny okres. 

 

Główne kierunki rozwoju na lata  wyznaczone w zaktualizowanej strategii, to: 
⦁    zwiększenie aktywności na forum i ich konsekwentny rozwój 
⦁    zaangażowanie w budowę marki  większej ilości osób 
⦁    zrównoważony rozwój w obszarze poszukiwań nowych oraz budowania własnych serwerów 

 

Zmieniające się dynamicznie otoczenie rynkowe sieci serwerów implikuje jednak potrzebę stałego dostosowania aspiracji i rozwoju. Przed całą Polską społecznością  stoją olbrzymie wyzwania, dlatego w zaktualizowanej strategii CSH bierze pod uwagę długofalowe trendy dotyczące serwerów , zmian platformowych czy sytuacji innych for. Silnie stawiamy nie tylko na rozwój naszych obecnych serwerów , ale również na wzrost innowacyjności, który ma utrzymać silną pozycję konkurencyjną Sieci w niezwykle dynamicznie zmieniającym się otoczeniu.  Dodatkowo, dynamika otoczenia  wymusza dostosowanie perspektywy planistycznej do wyzwań rynkowych. Dlatego w zaktualizowanej strategii Administracja przedstawia nowy sposób prezentacji celów i aspiracji oraz deklarację cyklicznej aktualizacji i komunikacji planów na kolejne okresy.

 

Budowa Wartości i Ludzie niezmiennie pozostają filarami rozwoju. Ich dodatkowym komponentem będzie stała zmiana, która wesprze Sieć w odpowiedzi na przyszłe wyzwania.

 

Budowa Wartości
W zakresie planów, we własne serwery Administracja będzie kontynuować strategię wzmacniania pozycji rynkowej rozwoju i poprawy efektywności. W zakresie przyjmowania nowych nienależących do członków zespołu serwerów, CSH będzie kontynuować wyszukiwanie, rozmowy i wzmożoną aktywność w kierunku dalszej współpracy z właścicielami prywatnych serwerów.  
Strategia zakłada koncentrację na rozwoju sieci sprzedaży, a także poszerzaniu oferty i wzmacnianiu relacji z klientami. Głównymi celami jest powrót na pozycję lidera na rynku macierzystym, wprowadzenie nowych usług i kanałów obsługi klientów tj graczy oraz poprawa satysfakcji klientów dzięki elastycznej i spersonalizowanej ofercie.
 

Ludzie
Analizując globalne trendy w wymiarze społecznym, w tym między innymi zmiany zachodzące na rynku pod kątem osób szukających miejsca w różnych zespołach administracyjnych, czy oczekiwania względem biznesu, Administracja  zdecydowała o dalszym wzmacnianiu posiadanego kapitału ludzkiego, jako czynnika będącego filarem dalszego, stabilnego rozwoju. W tym obszarze kluczowa pozostanie dbałość o najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy, brak tolerancji dla wypadków, ale też zwiększanie kompetencji pracowników, między innymi poprzez konsekwentne powiększanie bądź redukcję osób na poszczególnych stanowiskach . 

Cele strategiczne będziemy realizować z ważnym założeniem  poszanowania dla każdego oraz wzajemnym zaufaniu i szacunku względem siebie. 

 

Jest to dla wielu być może negatywna wiadomość, gdyż z administracji odchodzą kolejne osoby, które budowały ten projekt  z dużym sukcesem. 
Z drugiej zaś strony CS-Harnas  to już nie „challenger" i potrzebna jest mu inna strategia, bardziej dostosowana do silnej walki o pozycję na rynku  (a nie obrony udziału w nim) oraz utrzymania wysokiego poziomu.  
Dlatego od 1 stycznia 2020 roku oficjalnie pracę rozpocznie nowy skład administracyjny, który przedstawia się następująco @~Sn1p3r~, @abujabi™, @Grzechu, @PUTIN ER BEST, @Terminator)
W nadchodzących latach nowe kierownictwo skoncentrować ma się na transformacji we wszystkich obszarach działalności sieci  i wdrażaniu rozwiązań bazujących na dalszym rozwoju. W tym celu ponownie połączono  stanowisko właściciela i administratora tworząc jedno stanowisko, a osoby je posiadające będą współpracowały ze wszystkimi jednostkami tj mniejszymi grupami organizacyjnymi.

 

Również od 1 stycznia 2020 roku oficjalnie pracę rozpocznął również nowi moderatorzy, mianowicie @Jan Kuptz oraz @iwanooo) jak również nowi członkowie AntyCheat w składzie @Hslampek , @Issu oraz @AviX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Partnerzy

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...