Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Artystka.

Jak się nauczyć angielskiego?

Polecane posty

Jako osoba obeznana w jutubach i angielszczyźnie, polecam Wam serdecznie kanał Arleny :)
Subskrubujcie, aby być na bieżąco i móc zabłysnąć na angielskim ;)

https://youtu.be/kXWQgRkXJqE
https://youtu.be/yT5FUx7xrp8

Miłego oglądania!

Moim zdaniem, angola nie powinno się "kuć", jak to niektórzy co chcą się go nauczyć.

Co można zrobić, aby dobrze uczyć się angielskiego? Hmmm... Można grać w gry (np: CS:GO, gra w nią dużo obcokrajowców, a trzeba tam się między sobą komunikować), oglądać filmy (bez lektora. Dużo słówek może nam utkwić w pamięci), lub nawet ustawić Windowsa po angielsku; jest to bardzo dobry sposób na naukę języka.

Mam nadzieję, ze pomogłem :)

@Darkness zgadzam się w 100%!

Aczkolwiek ja polecam przede wszystkim muzykę, jeśli chodzi o wyłapywanie nowych słówek itp.

Arlena bardzo często poprawia tych, którzy myślą, że wiedzą już wszystko, a jakby nie było wymowa też jest dość ważna, warto wiedzieć jak co się czyta i dlaczego.

Najbardziej jednak upodobałam ją sobie ze względu na to, że uczy tego, czego w szkole na ogół nie mówią, tzn. mówi się po brytyjsku i po amerykańsku, jest tak i tak.

Kiedy starałam się o certyfikat, wiele osób nawet nie zdawało sobie z tego sprawy hahaha

Grzesiu, ale nie sądzę, by przeciętny uczeń się z dnia na dzień spakował i poleciał do Anglii :D Tutaj nie chodzi o to, by się z tego kanału uczyć całego języka, nie, nie, nie.

Arlena uczy poprawnie mówić, czytać i dostrzegać różnice w rodzajach wymowy, akcentach itp. To nie są lekcje angielskiego online ze słówek i tak dalej :D

To forma przyuczenia i wyszlifowania zdolności :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

Partnerzy

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...